Перейти до основного вмісту

«II Літній студентський табір Асоціації християн-юристів України» на березі Чорного моря

«II Літній студентський табір Асоціації християн-юристів України»
на березі Чорного моря

Запрошуємо усіх студентів та молодих юристів взяти участь у «II Літньому  студентському таборі Асоціації християн-юристів України»!
Цього року Асоціація християн-юристів вдруге організовує табір для студентів та молодих юристів, який спрямований на підвищення рівня професійної компетенції, особистісного розвитку та конкурентоздатності молодих людей у сфері юриспруденції. Також, табір надасть можливість для відпочинку на березі Чорного моря, нових знайомств та неформального спілкування як з учасниками, так і зі спікерами табору – успішними юристами.
В рамках табору планується зібрати студентів-юристів з усієї України. В програмі передбачені корисні семінари, тренінги, спрямовані на професійне та особистісне зростання учасників, а також духовна програма. Обговорюється можливість проведення моделювань судових засідань та інших цікавих заходів.
Час проведення табору: 16-18 серпня 2013 р.

Вартість: 300 грн. Витрати на дорогу не відшкодовуються.

Місце: Одеська область, база відпочинку (3 км від міста Південне)
.
З інформацією про минулорічний табір ви можете ознайомитись на сайті Асоціаціїhttp://clau.org.ua/ukrajinska-mova/novini/?tx_ttnews%5Btt_news%5D=63&cHash=37d0b230c3b3bb79989e38302ecc6cd1

За додатковою інформацією звертайтесь:
Керівник молодіжного відділення АХЮУ
Роман Перчиць,
Тел. 0502532093, 0636272654
Ел. адреса: roman.perchyts@clau.org.ua 

Чекаємо на Вас!

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

ПОРЯДОК ПРИВАТИЗАЦІЇ КВАРТИРИ

ПОРЯДОК ПРИВАТИЗАЦІЇ КВАРТИРИ
Закон України "Про приватизацію державного житлового фонду" передбачає, що громадяни України можуть приватизовувати квартири, одноквартирні будинки, кімнати у гуртожитках. Законодавець передбачає, що приватизація передбачає безоплатну передачу громадянам з розрахунку санітарної норми 21 кв.м загальної площі на особу та додатково 10 кв.м на сім'ю. Якщо площа квартири виявиться більшою – вам потрібно буде доплатити за «зайві» метри, а от якщо загальна площа квартири менша, то вам мають видати житлові чеки, сума яких визначається, виходячи з розміру недостатньої площі та відновної вартості 1 кв.м.
Від роду квартири, її побудови та балансоутримувача потрібно буде звернутися до співробітників відділу приватизації житлового фонду районної адміністрації за місцем знаходження житла для отримання консультації щодо пакету документів, які необхідно зібрати для приватизації. Але за загальним правилом це такі документи: -заяву встановленого зразка, підписан…

ЯКІ КНИГИ ВАРТО ПРОЧИТАТИ АДВОКАТУ

ЯКІ КНИГИ ВАРТО ПРОЧИТАТИ АДВОКАТУ
Про історичний дуалізм української адвокатури, її реформу, різнобічні аспекти адвокатської діяльності читайте в фундаментальній праціД. Фіолевського «Адвокатура»(Київ, 2006). Підручник шанованого адвоката, професора одного з донецьких ЮНЗ, підходить як для викладання, так і для читання на дозвіллі. Читаючи «ілюстровані» численними «прикладами» епізоди з адвокатської практики автора, мимоволі хочеш опинитися біля нього, аби перейняти «адвокатську мудрість» метра адвокатури нашої епохи.Одні вважають цю книгу PR-кроком автора, інші – зразком довершеного виконання обов’язків адвоката перед громадськістю. Проте цілком ймовірно, що книга М. Катеринчука «Адвокати помаранчевої революції»(Київ, 2006) є наразі найповнішим письмовим (щоправда, не абсолютно всебічним) документальним оглядом подій, пов’язаних з історичним судовим процесом «Ющенко до ЦВК». Професійність дій адвокатів, попри їхні політ…

СІМ УСПІШНИХ КРОКІВ ДЛЯ ПОШУКУ СУДОВИХ РІШЕНЬ У РЕЄСТРІ СУДОВИХ РІШЕНЬ

СІМ УСПІШНИХ КРОКІВ ДЛЯ ПОШУКУ СУДОВИХ РІШЕНЬ У РЕЄСТРІ СУДОВИХ РІШЕНЬ
Роль Єдиного державного реєстру судових рішень з кожним роком все більше і більше зростає. Як фахівці права, так і звичайні громадяни все частіше звертаються до Реєстру, щоб знайти або необхідне рішення, або простежити «думку» судів в актуальних питаннях. Для ефективності виконання цих завдань потрібно знати ряд нескладних правил, які встановили розробники системи, отже це наступні правила:
1. Пошук за конкретною фразою
Він здійснюється за допомогою подвійних лапок («»). Якщо ви шукаєте рішення з конкретною фразою чи словом, вам потрібно взяти його в лапки. У такому випадку Реєстр видасть вам документи, що містять пошуковий запит в тому вигляді, в якому ви його написали. Наприклад:«усиновлення повнолітньої».
2. Пошук по основній частині пошукового слова
Здійснюється за допомогою зірочки (*). Вона замінює один або кілька символів. При цьому треба пам’ятати, що перед зірочкою повинно бути не менше трьох букв. В іншому вип…