Перейти до основного вмісту

П`ЯТЬ ГОЛОВНИХ НЕБЕЗПЕК ЗАКОНОПРОЕКТУ №2342


П`ЯТЬ ГОЛОВНИХ НЕБЕЗПЕК ЗАКОНОПРОЕКТУ 2342

19 лютого 2013 року було подано до Верховної Ради України черговий гомосексуальний законопроект, який тепер можна назвати «без масок» щодо запровадження гомосексуальної диктатури в Україні.

Отже, в чому реальна небезпека цього законопроекту?

По-перше:

Вперше в Україні на законодавчому рівні вводиться поняття «сексуальна орієнтація» (зміна статті 2 Кодексу законів про працю). Після цього, уряд і парламент, і всіх охочих, вже не можна буде спинити від подібних і гірших ініціатив, а також надання додаткових прав представникам сексменшин (до-прикладу: усиновлювати дітей) та повного зеленого світла для гомосексуалістів, лесбіянок та інших видів нетрадиційних форм, що не тільки руйнують сім`ю, але і всі підвалини здорового суспільства.

По-друге:

Вводяться безпрецедентні поняття на законодавчому рівні, а саме: непряма дискримінація, оголошений намір про дискримінацію, підбурювання до дискримінації, пособництво у дискримінації (ст. 1 та 5 ЗУ Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні).

Що це означає? Це означає, що все, що ви могли б зробити чи не зробити і це кимось із представників сексменшин буде представлено як непряма дискримінація – то це вже буде дискримінація, будь-якою: прямою, непрямою, намір чи підбурювання!!! 
Або якщо священнослужителі будуть проповідувати про те, що гомосексуалізм це гріх, то це буде розцінено не тільки намір про дискримінацію, але і підбурювання цілої громади до дискримінації, що буде мати наслідком -  кримінальне переслідування, оскільки:

По-третє:

Законопроектом розширено рівні відповідальності включно із кримінальною. Якщо сьогоднішній закон передбачає лише "відповідальність, яка передбачена законом", то цим законопроектом вже чітко передбачені можливі форми відповідальності, а саме: адміністративна, цивільна і кримінальна!!! 
І що найгірше в цій законодавчій ініціативі - свою невинуватість буде доводити особа, яку звинуватять у дискримінаці. Тобто, законопроект ліквідовує конституційну норму презумпцію невинуватості!, оскільки:

По-четверте:

У ст. 60 цивільного процесуального кодексу України вносяться зміни, а саме: у разі наведення позивачем фактів, які дозволяють припустити, що мала місце дискримінація, обов'язок доказування необґрунтованості позовних вимог у цій частині покладається на відповідача. Тобто, вже не геї будуть змушені доказувати, що ви їх дискримінували, а ви! Після запровадження цієї норми, чекаймо величезну кількість позовів і найперше на священнослужителів та всіх моральних людей чи організацій.
Ось реальний шанс для сексменшин закрити рота всім, хто скаже, що вони «не такі»!!!

По-п`яте:

Законом вводиться чітка заборона для ВСІХ, а саме: органам державної влади і місцевого самоврядування, їх посадовим особам, юридичні та фізичні особи, тобто, звичайним громадянам, здійснювати будь-яку дискримінацію, намір про дискримінацію, непряму дискримінацію, підбурювання до дискримінації. (ст. 6 ЗУ Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні).
Ось вам і принцип закритого рота! Запрошуємо Вас до гомосексуальної країни!!!

Отже, друзі, хто думав, що нам ще далеко до Штатів чи до Західної Європи, де вже людей садять за зверненням гомосексуалістів та лесбіянок! Це нас чекає після прийняття законопроекту №2342!!!

Що можна робити в такій ситуації? Головне не мовчати і не бути байдужими, чи занадто зайнятими!!! Що найменше – розповсюдьте цю статтю, посилання на неї всім людям кому не байдужа доля України, починайте компаній у соц-мережах, пишіть листи Президенту, Головам фракцій Верховної Рад, робіть пікети – робіть все, що можливо – тільки не мовчіть!

Адвокат,
Сергій Гула


Коментарі

 1. Кто-то из пародистов рассказывал: "для борьбы с наркоманией, повырезали все маки; для борьбы с алкоголизмом, повырезали все виноградники. А для борьбы с проституцией, что будем вырезать?".
  Может нам тоже перейти на "нетрадиционные" методы борьбы с извращенцами всякого толка?))

  ВідповістиВидалити
 2. гляди ж, скоро так і педофілію дозволять, піда**си кін**ні

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Будем дальше, как овощи сидеть и наблюдать ещё и хуже будет. Например, как сравнительно недавно в Германии за то, что ты поднимаешь "неправильные" темы, приходят домой:
   - Петя Васечкин?
   - Да.
   Выстрел в голову. Окружающим:
   - Опасный рецидивист! (ну или что-то в этом роде)

   Видалити
  2. Легализует ли Европа инцест и педофилию вслед за однополыми браками? http://antiyuvenal.blogspot.com/2013/06/2.html

   Видалити
 3. Предлагаю отстреливать, тех кто нарушает традиции украинского народа. Шевченко Т.Г уже не раз перевернулся...
  Какой мир детям оставите?

  ВідповістиВидалити
 4. Весь цивілізований світ визнав гомосексуальність і ніякої катастрофи не сталося. Суспільство забагато забороняє. Орієнтація є справа кожного і такі люди можуть робити все те саме, що й інші.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. например пропагандировать свои сексуальные пристрастия в детсадах? Это будет нормально? В Англии христианской семье, которая на протяжении многих лет воспитывала сложных сирот, не дали больше детей, потому что в новой комиссии сидел гей и выразил протест - в такой семье, он сказал, дети будут лишены права свободного выбора стать геями ..??? это нормально?

   Видалити
  2. Вот уроды. Они же всегда вопят, что гомосексуализм явление врожденное генетическое, а не результат свободного выбора. Оказывается наоборот. Все разговоры о том что существует ген гомосексуализма - псевдонаучный пиздеж, не существует такого гена. Геном человека давно уже описан и гомосексуальный ген не был обнаружен. Если было бы наоборот то этот ген был бы выделен и вставлен в генно модифицированные продукты питания - для увеличения поголовья голубых.

   Видалити
  3. Те суспільство, що визнало гомосексуалізм, як норму, вже давно догниває та виздихує. Західна Європа через кілька років буде жалюгідною провінцією південноафриканських переселенців та азіатів-мусульман... Чи ви віддасте своїх дітей, аби вони могли нормально існувати?!...

   Видалити
  4. Правильно, і ви, як цивілізована людина просто мусите стати на захист педофілів, зоофілів та інших ущемлених громадян. Звичайно це буде не просто, але, думаю, вже ваші діти, внуки зможутьскористатися результатами вашої боротьби.
   А якщо повезе, то нам ще й наука підсобить, і можливо у вашого пра-правнука буде прекрасний кудлатий хвостик, чи "ушки на макушке", чи воно буде особою з прекрасним бюстом і і не менш прекрасним членом. Ви просто молодець, неординарно мислите. Мабуть у вас була чудесна сім"я,ви виросли у любові, розумінні. Отож не орускайте руки , не звертайте уваги на цих(у дописах) невігласів - ВПЕРЕД, ЗА ЩАСЛИВЕ МАЙБУТНЄ.

   Видалити
  5. Кто сказал что "катастрофи не сталося"?
   "Цивилизованная" Европа вымирает. И это закономерно.
   И эта катастрофа вымирания ждет любой народ, который принял вирус гетерофобии (ака гомофилии).

   Видалити
  6. Господь Бог создал для мужчины женщину, а для женщины мужчину и этим всё сказано.

   Видалити
  7. Конечно, только не забывай, что под этим всем стоят американцы, которые сидят и улыбаются, как рушиться наша культура и страна.

   П.С. Интересно, а кто будет рожать детей? Гермофрадиты или гомосеки или кто? Хватит спать, бл...я!!!

   Видалити
 5. Не имею ничего против гомосексуалистов. Лично знаю таких людей. Очень приятные и отзывчивые, а с кем они спят по ночам это уже не наше дело.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Так а суть цієї гомодиктатури в тому, щоби з ким вони сплять - було "нашим дєлом", при чому починаючи з дитячого садочка.

   Видалити
  2. Так...Але давайте побачимо, що Господь зробив з народами і націями, які не назвали гріхом того, що ВІН назвав гріхом??? Вони були ЗНИЩЕНІ...Я не хочу, щоби заради так званої "СВОБОДИ" сексуальних меньшин, Творець знищив український народ... Тому шановні гріховодники і ТОЛЕРАСТИ, ми будемо вам пояснювати, що ви робите ГРІХ...Так назвав Господь те, що виназиваєте нормою. А ВІН назвав це Не нормальним..Тому ви (з позиції Бога) робите не нормальні речі.

   Видалити
  3. Когда ГРЕХ специально всякими МАССОНАМИ (ДЬЯВОЛ) вводится в разряд НОРМЫ - ЭТО И ЕСТЬ СОДДОМ и ГОМОРРА. Я так понимаю, что и Вы за САТАНУ, а ? А приятные они и отзывчивые - только потому что САТАНА так людей и завлекает. А потОм Вы и глазом не успеете моргнуть как будете теким же как и они. ГРЕХ никогда в православных славянских государствах не почитался. И сейчас тоже мы не будем его принимать. Мой дед не для того погибал во время Великой Отечественной чтобы всякая мразь топтала нашу землю и рассказывала моим детям всякую гадость. ЕСЛИ ЮВЕНАЛЬНЫЕ ГОМОСЕКСУАЛЬНЫЕ ЗАКОНЫ ПРИМЕТЕ НА СВОЕ УСМОТРЕНИЕ , Г-ДА ЯНУКОВИЧ и АЗАРОВ, я буду решать вопрос на свое усмотрение ! Наши деды и прадеды с МЕЧОМ свою землю защищали. Мы наших предков не поведем. КТО СМЕЧОМ К НАМ ПРИЙДЕТ - ОТ МЕЧА И ПОГИБНЕТ (АЛЕКСАНДР НЕВСКИЙ). Я думаю г-н СОРОС еще незабыл кто это !

   Видалити
  4. Господа...
   если вся ваша несогласность закончится перед монитором компа... пидары и остальная нечисть будет гулять под охраной закона на Украине уже через год... так,что... меньше слов и больше дела!!!
   "Настоящих буйных мало
   вот и нету вожаков..."
   Высоцкий
   это про кого?
   Где лидеры?
   Где эти святые буйные головы, готовые пойти под ВР и взять с собой друзей-знакомых?
   И главный вопрос...
   Как мы организуемся?
   Ну?...
   Есть идеи... или идеи иссякают на границе клавиатуры и стола?

   Видалити
  5. Еще студентом, в 70-х, я видел голубых в Харькове(был в добровольной студенческой дружине, следили за порядком на улицах). Они мирно существовали, им не мешали и они не мешали. Сейчас их поведение стало агрессивным, лезут со своей пропагандой даже в детские садики, изменяют законы под себя. Устраивают парады и отбирают(через ювенальную юстицию) детей для своих целей. Общество должно реагировать адекватно и установить Status Quo, и если будут продолжать в том духе, принять дикриминационные законы в части создания семьи и усыновления. (Лично я, просто умножил бы их на нуль, но общество страдает гуманизмом)

   Видалити
 6. Друзі, не питання в тому хто, що робить в ночі, а питання в тому, що вони свою ненормальність хочуть нав'язати суспільству, щоб суспільство це сприймало як норму життя. Але ж ми всі знаємо, що це не є нормою життя!!! Геї і лесбіянки не можуть не тільки мати дітей, але і здорової сім'ї (http://viranadiylybov.blogspot.com/2013/02/blog-post_21.html) !!! Якщо на законодавчому рівні це збочання узаконити, тоді через декілька років людство буде нормально дивитися на педофелію... вони ж також відстовоють своє право спати з дітьми - а чому б ні??? але ж ми не можемо узаконувати будь-яке збочення, тому що це комусь хочеться!!!

  ВідповістиВидалити
 7. Подивлюсь я на Азарова чи когось з депутатів, коли їхього сина почне спокушати якийсь гей... :(

  ВідповістиВидалити
 8. посмотрите Адреналин Шустера 19.02.13 там так все завязано на власти, правда проблема в том что о много еще и промолчали. Геи и педофилы сегодня то и рулят, как мне кажется.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Да они просто хотят узаконить свои греховные действия.Они же думают, что в аду будет так же весело как по дороге в ад...

   Видалити
 9. В Содоме и Гоморе небыло такого наверное как у нас в мире сегодня.. Тогда за эти же грехи Бог тех людей с землей перемешал... А наши педики думают что они лучше?

  ВідповістиВидалити
 10. Какой стыд и позор для Украины принимать за норму содомский
  грех! Вот на какие шаги идет правительство страны, чтобы войти
  в Европейский Союз! Вот Вам, люди, ЦЕНА, которую нужно запла-
  тить, чтобы быть "достойным" членом ЕС! До какой же глубины па-
  дения докатилась Украина! Помилуй, Господи, и пощади мой народ
  и страну, в которой я родился !

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Можливо я помиляюсь, але:
   хіба в сусідній Польщі легалізовані одностатеві подружжя?
   узаконені права секс меншин?

   Чи сусдня Польща не входить в ЄС?

   Видалити
 11. Не перестает удивлять близорукость некоторых товарищей. Не учитывая того обстоятельства, что права гомосексуалистов в конечном итоге все равно легализируют: политическая и юридическая, как и библейская подоплека думаю тут всем ясна – важно понимать откуда все это возникает. В Украине почти каждый второй брак – заканчивается разводом. Так вот дело мы имеем с последствиями. Боритесь за здоровые семьи, не изменяйте женам, проводите время с детьми!!!

  ВідповістиВидалити
 12. Я хоть и не кровожадный, но когда раковая опухоль угрожает жизни человека её безжалостно вырезают (и чем раньше, тем лучше). Вся эта "разноцветность" угрожает жизни государства и людей живущих в нём, а разные мудозвоны ещё хотят узаконить эту чуму. Это означает, что сегодняшнюю власть необходимо пустить под нож вместе со всеми геями, педерастами, лесбиянками и прочей нечистью.

  ВідповістиВидалити
 13. Почему когда мужчина называет себя морсианином или Наполеоном его отправляют на принудительное лечение, а когда называет себя женщиной, защищают его права???

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. ТОЧНО!!! вироджується наша цивілізація!

   Видалити
 14. Такий законопроект - це явна ознака того, що депутати все-таки хочуть в ЄС, а подібний закон є однією з найважливіших вимог ЄС. Тому подумаймо добряче, чи нам так тягнутися до цього єесівського гей-союзу! Адже виступи проти гомосексуалізму в деяких країнах ЄС справді караються законом. Жах!

  ВідповістиВидалити
 15. Куди ми йдемо? Невже люди не бачать,що творять????? І після такого ми хочемо щоб у нас в країні був лад?!Та не буде в нас нічого доброго, тому що люди відвернулися від Бога,втратили Божий страх.

  ВідповістиВидалити
 16. Господи! Захисти моїх дітей, народжених і ненароджених, від морального виродження! Українці, не мовчіть! Підкажіть, як можна протидіяти!

  ВідповістиВидалити
 17. Що можна робити в такій ситуації? Головне не мовчати і не бути байдужими, чи занадто зайнятими!!! Що найменше – розповсюдьте цю статтю та посилання на неї всім своїм знайомим, головне зараз створити інформаційне поле, що українці не сприймають такого способу життя, можете починайте компаній у соц-мережах, а також пишіть листи Президенту, Головам фракцій Верховної Рад, а якщо є можливе - робіть пікети...

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Доброго дня Сергій! Чи плануєте Ви організовувати колективний збір підписів чи написання колективного листа проти прийняття цього закону? Мені здається, що так легше розворушити наше громадянське суспільство, та і разом ми сильніші ніж поодинці. Де можна простежити останні новини щодо протидії даному сюрреалістичному маразму? Дякую!

   Видалити
  2. Господа...
   если вся ваша несогласность закончится перед монитором компа... пидары и остальная нечисть будет гулять под охраной закона на Украине уже через год... так,что... меньше слов и больше дела!!!
   "Настоящих буйных мало
   вот и нету вожаков..."
   Высоцкий
   это про кого?
   Где лидеры?
   Где эти святые буйные головы, готовые пойти под ВР и взять с собой друзей-знакомых?
   И главный вопрос...
   Как мы организуемся?
   Ну?...
   Есть идеи... или идеи иссякают на границе клавиатуры и стола?

   Видалити
 18. ЧЕЛОВЕК, ЗНАЮЩИЙ ИСТИНУ И БОГА, НЕ ИМЕЕТ ПРАВА МОЛЧАТЬ В
  ТАКОЕ ОТВЕТСТВЕННОЕ ВРЕМЯ, КОГДА ПРАВИТЕЛЬСТВО СТРАНЫ
  РАССМАТРИВАЮТ ПОДОБНЫЕ ЗАКОНОПРОЭКТЫ! ЛЮДИ, ЛЮБЯЩИЕ
  ЖИЗНЬ И СВОИХ ДЕТЕЙ, НИКОГДА НЕ СОГЛАСЯТСЯ С ПРИНЯТИЕМ
  ЭТИХ ПОСТЫДНЫХ ИЗВРАЩЕНИЙ ЗА НОРМУ! КАЖДЫЙ ЗДРАВЫЙ
  ГРАЖДАНИН СТРАНЫ ДОЛЖЕН ВО ВСЕУСЛЫШАНЬЕ ЗАЯВИТЬ ПРО-
  ТЕСТ ПОДОБНЫМ ЗАКОНОПРОЭКТАМ, ИНАЧЕ УКРАИНЦАМ И УКРАИ-
  НЕ УГРОЖАЕТ САМОУНИЧТОЖЕНИЕ И НАКАЗАНИЕ ОТ БОГА! ДА ПО-
  МИЛУЕТ ТВОРЕЦ БЕДНУЮ УКРАИНУ, КОТОРАЯ "СКОТИЛАСЬ" НА КРАЙ
  ПРОПАСТИ! ДЕЙСТВИТЕЛЬНО, МЫ ЖИВЕМ В ТАКИЕ ВРЕМЕНА, КОГДА
  СТРАНОЙ ПРАВЯТ БЕЗБОЖНЫЕ ЛЮДИ, НАЗЫВАЮЩИЕ БЕЛОЕ ЧЕР-
  НЫМ, А ЧЕРНОЕ БЕЛЫМ! А БОГ В СВОЕМ СЛОВЕ (СВЯТОЙ БИБЛИИ!)
  ГОВОРИТ, ЧТО "ГОРЕ ТАКИМ ЛЮДЯМ"! И ЧТОБЫ ИСТИНА ВОССТОР-
  ЖЕСТВОВАЛА, ЗА НЕЕ НУЖНО БОРОТЬСЯ И ПЛАТИТЬ ЦЕНУ!

  ВідповістиВидалити
 19. Сексуальную ориентацию нельзя спропагандировать. Не заставишь человека быть гомо или гетеро. Ориентация не выбор, а данность от природы. Пора уже смириться, что мир не такой, каким его описывали в учебниках (и всегда был не таким). Бисексуальность это норма в природе, уже давно пора уяснить, что весь мир бисексуальный в большей или меньшей степени (не только среди людей, а в природе в целом).
  А то вбили себе в голову, что "правильные" сексуальные отношения, это те отношения, которые ведут к деторождению. Ошибочка, т.к. сексом люди занимаются далеко не для размножения. И секс нужен не только для этого... Ориентация это не вопрос секса, а в первую очередь вопрос способности любить и влюбляться. А эта способность не зависит от пола, цвета кожи, возраста, религиозных взглядов.
  Николай.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Николай! есть статистика - это не секрет. это есть в паутине. 96% гомосуксуалистов с детства были нормальными и стали геями в результате навязанного им сексуального опыта и только 4% с младенчества были странными. если я узнаю, что какой-то дядечка пристаёт к моему сыну - я просто убью. я тебя предупредила!

   Видалити
  2. Николай ! Перед тем как что-то написать - поинтересуйтесь болле глубоко о предмете обсуждения. Поинтересутесь и я уверен, что Вы измените свою точку зрения (это будет луше для всех, и Вас в том числе).
   Правительство хочет в ГРЕХОВНУЮ ПИДЕРАСТИЧЕСКУЮ ЕС - пускай туда и едут сами. Нас-то замчем в это говно тянуть - мы же не пушечное мясо. Мы сами решим как нам на нашей земле жить, и не будем какие-то МАССОНСКИЕ ООНы и ЮНИСЕФЫ слушать.
   Да и ЮВЕНАЛЬНУЮ ЮСТИЦИЮ пусть себе в задницу засунут.
   А в отношении реакции предыдущего участника форума - я абсолютно с ней согласен. Я тоже предупредил !

   Видалити
  3. Вас, пидорасов, не спрашивали. Вам Содом и Гоморра положены. И никакие размешивания соплей не помогут.

   Кто ещё не в курсе: на "парады" эти пытаются выходить те, кто отбивает европейские гранты. Тихим домашним педикам на них пабарабану(тм).

   Присоединяйтесь к родительскому комитету и казачеству отстаивать город, страну и детей от этих недоумков, которые сами не понимают, куда их тащат, и ещё и другим впаривать пытаются округлые формулировки своего отца -- сатаны!

   --
   Michael Shigorin

   Видалити
 20. НИКОМУ НЕ НУЖНО ОБЬЯСНЯТЬ, ЧТО ТАКОЕ СЕКСУАЛЬНАЯ ОРИЕН-
  ТАЦИЯ! ЖИЗНЬ ЧЕЛОВЕКУ ДАНА БОГОМ И ИМ ЖЕ ДАНЫ ЗАКОНЫ ИЛИ ПРАВИЛА К ЭТОЙ ЖИЗНИ! И ЕСЛИ ЧЕЛОВЕК ХОЧЕТ БЫТЬ СЧА-
  СТЛИВЫМ И БЛАГОПОЛУЧНЫМ САМ, ЕГО ДЕТИ И ВНУКИ - ОН БУДЕТ
  ВЫПОЛНЯТЬ ЭТИ ПРАВИЛА И НЕ НАРУШАТЬ ИХ! ЕСЛИ ВАМ НЕ ДОРО-
  ГА ВАША ЖИЗНЬ, ВАША СЕМЬЯ, ТО МОЖЕТЕ ОРИЕНТИРОВАТЬСЯ В
  ВАШЕЙ СЕКСУАЛЬНОСТИ НЕ ТОЛЬКО НА ОДНОПОЛЫХ ЛЮДЕЙ, НИ-
  КОЛАЙ, НО ДАЖЕ И НА ЖИВОТНЫХ, ВО ЧТО УГОДНО ВЛЮБЛЯЙТЕСЬ,
  НО ВЫ ОБЯЗАТЕЛЬНО ПОЖНЕТЕ НААЗАНИЕ ОТ НАШЕГО ТВОРЦА ЗА
  СВОЕ ЗАБЛУЖДЕНИЯ! НИКАКАЯ ПРИРОДА ВАМ НЕ ДАВАЛА ОРИЕНТА-
  ЦИИ, НЕ ЛГИТЕ, ЭТО ВАШ А ИСПОРЧЕННОСТЬ И МОРАЛЬНОЕ ПАДЕ-
  НИЕ, ДРУГИМ СЛОВОМ ВАША РАЗВРАЩЕННОСТЬ! Я В СВОЕ ВРЕМЯ, РАБОТАЯ ТАКСИСТОМ В ОДНОМ ИЗ БОЛЬШИХ АМЕРИКАНСКИХ ГОРО-
  ДОВ, ЗАБИРАЛ МОИХ КЛИЕНТОВ ИЗ ГЕЙ-БАРОВ. И КОГДА Я НАЧИНАЛ С НИМИ РАЗГОВОР О ИХ ОРИЕНТАЦИИ, ТО Я ВИДЕЛ В ЭТИХ ЛЮДЯХ
  БЕДНЫХ И ЗАПУТАВШИХСЯ В СВОИХ ПОРОКАХ ПЛЕННИКОВ И РАЗ-
  ДАВЛЕННЫХ ГРЕХОМ ЛЮДЕЙ! НЕКОТОРЫЕ ИЗ НИХ ПЛАКАЛИ ПРЯМО В ТАКСИ, ОТКРЫВАЯСЬ МНЕ, ЧТО ОНИ ОДИНОКИ И НЕСЧАСТНЫ! Я ЖЕ
  КАК ХРИСТИАНИН,ГОВОРИЛ ИМ СЛОВА НАДЕЖДЫ, КАК ИМ ВЫЙТИ
  ИЗ ИХ РАБСТВА ГОМОСЕКСУАЛИЗМА, УВЕРЯЯ ИХ В БОЖЬЕЙ ЛЮБВИ
  И МИЛОСЕРДИИ, ЧТО ОН ИХ ЛЮБИТ И ХОЧЕТ ИМ ПОМОЧЬ ! ТАК ЧТО
  НИКОЛАЙ, НЕ НУЖНО ВВОДИТЬ НИКОГО В ЗАБЛУЖДЕНИЕ СВОИМИ
  ОПРАВДАНИЯМИ ОБ ОРИЕНТАЦИИ, ДАННОЙ ВАМ ОТ ПРИРОДЫ!

  ВідповістиВидалити
 21. Это что же получается: придет педрило на работу устраиваться, например, на должность высокооплачиваемую и требующую высокой квалификации. Придет прям сразу накрашеный, в розовых штанах и семицветным флажком. И попробуйте такового на работу не принять, хоть бы оно и не в зуб ногой было - сразу завопит, что дискриминация. Дожили..

  ВідповістиВидалити
 22. ДА И АМИНЬ! ГОМОСЕКСУАЛИЗМ - ЭТО ГРЕХ МУЖЕЛОЖЕСТВА! И
  ВСЕХ ЛЮДЕЙ, ЗАНИМАЮЩИМСЯ ЭТИМ ГРЕХОМ, А ТАКЖЕ ПООЩРЯЮЩИХ И ПРИКРЫВАЮЩИХ ЭТИ ПОСТЫДНЫЕ И НЕЕСТЕСТВЕНГЫЕ ДЕЛА, ОЖИДАЕТ НАКАЗАНИЕ ОТ БОГА И
  ИССТРЕБЛЕНИЕ С ЛИЦА ЗЕМЛИ!

  ВідповістиВидалити
 23. Для начала неплохо бы узнать как обстоят дела в Европе - мы ведь хотим жить так как они?
  _http://www.youtube.com/watch?v=utVLescQI8s
  После того, что рассказала мама двоих детей (ссылка выше), которая бежала из Норвегии, я подумал, что пора запасаться патронами, для того, чтобы отстреливаться от тех, кто захочет "поиметь" моих детей.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. То, что она рассказала - это постановка.
   Вот ответ http://www.youtube.com/watch?v=leKC8ErRmvw

   Видалити
 24. У США, де я зараз проживаю, одна методистська церква влаштувала акцію, відмовляючись вінчати традиційні пари, допоки не буде узаконено одностатеві шлюби. Вдумайтеся у це: церква стала на бік гріха і демонструє свою толеранстність до нього, ставлячи цю мерзоту вище традиційної сім'ї.
  http://www.huffingtonpost.com/2013/03/18/north-carolina-methodist-church-stops-straight-marriages_n_2901075.html?ir=Gay+Voice
  Якщо церква досволись гріху жити у своїх стінах, Богу там робити нічого.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. а ви вірете, що церква взагалі щось має спільне з Богом???

   Видалити
 25. Для начала неплохо бы узнать как обстоят дела в Европе - мы ведь хотим жить так как они?
  С чего Вы взяли,что мы хотим жить как они?Ни малейшего желания.Ложью про европейский рай сыты по горло.Там деградация общества идет полным ходом.Мы там ничего не потеряли.У нас своя ВЕЛИЧАЙШАЯ КУЛЬТУРА И ЛЕТОПИСЬ.Не остановимся,вместе сними в преисподню провалимся.
  А церковь,это уже давно не признак БОЖЕСТВЕННОГО.

  ВідповістиВидалити
 26. Господа...
  если вся ваша несогласность закончится перед монитором компа... пидары и остальная нечисть будет гулять под охраной закона на Украине уже через год... так,что... меньше слов и больше дела!!!
  "Настоящих буйных мало
  вот и нету вожаков..."
  Высоцкий
  это про кого?
  Где лидеры?
  Где эти святые буйные головы, готовые пойти под ВР и взять с собой друзей-знакомых?
  И главный вопрос...
  Как мы организуемся?
  Ну?...
  Есть идеи... или идеи иссякают на границе клавиатуры и стола?

  ВідповістиВидалити
 27. НАСКОЛЬКО Я ПОНЯЛ ЗАКОНОПРОЕКТ ДАЛЬНЕ ПРОШЕЛ. http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc34?id=&pf3511=45813&pf35401=254521

  ВідповістиВидалити
 28. Слава Богу, законопроект ще не розглядався у ВРУ, але планують це зробити 14 травня - на тиждень подружжя...

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. А чим закінчилось розглядання?

   Видалити
 29. http://frau-perez.livejournal.com/92724.html вот что нас всех ждёт если не будем защищаться

  ВідповістиВидалити
 30. в европу через жопу , какой ужас !!!

  ВідповістиВидалити
 31. спасибо Сергею Гуле,что звонит в Набат,это очень серьёзно,думаю,что поддерживать изврашенцев могут только такиеже, как они или , те,кто ними пользуется,полностью согласна с Петром Леонтьевым,крик души- Господи спаси наших детей и внуков от сумашедших законов правителей!

  ВідповістиВидалити
 32. послушала совет,посмотрела на видео про жизнь Норвегии-это УЖАС,поистине скоро второе пришествие Христа,чтоб вся нечесть с Землёй сгорела..В голове не укладывается,и страшно то,что эти сумасшедшие хотят выглядеть,как приличные и подгоняют под грехи- законы стран??11 Я воспитываю двух сыновей,как тут не вознегодовать?? Готова учавствовать во всех акциях и референдумах против грязи и Содомского греха,только сообщайте где и когда ..

  ВідповістиВидалити
 33. Дело в том, что структурами ЕС оказывается сильнейшее давление на власти Украины для принятия данного закона, который приведет к установлению на Украине гомодиктатуры. В ход идут кнуты и пряники. В противовес этому должно также усиливаться давление общественного мнения на депутатов. Считаю, что Украина с момента "независимости" превратилась в страну-марионетку запада, а евроинтеграторы - секта. Пора уже понять, что Украину никогда не примут в ЕС и незачем плясать под дудку структур, которые ставят священниками своих людей из мафии педерастов, а неугодных увольняют.

  ВідповістиВидалити
 34. Глубокий шок!!!!!!!!Волосы дыбом становятся,когда начинаешь понимать,что это только начало.Я так понимаю Ювенальная Юстиция уже наступает на Украину.

  ВідповістиВидалити
 35. по сравнению с ювенальною юстицией Гитлер и Сталин были маленькими и добрыми мальчиками. Речь идет о запланированном истреблении большей части населения планеты, а оставшуюся часть они планируют превратить в биомассу. Посмотрите, что твориться с медициной, а особенно - с образованием. наши дети знают намного меньше, чем мы, а ихние дети - будут знать намного меньше, чем они. у детей, которых воспитывают в "свободе" нравов, исчезают такие понятия как мораль и совесть. а без этого нельзя жить никому. как православная, я не очень хорошо относилась в мусульманам, но теперь вижу, что то все, что твориться в Европе и США, не может коснуться мусульманских стран. Там НИКОГДА не будут приветствовать гомосексуализм, там НИКОГДА не позволят забирать детей у семьи. А если кто-то именем закона отберет ребенка - буде убит. Нам нужно стать - как они и не позволить ублюдкам портить наших детей.

  ВідповістиВидалити
 36. Сергей! А кому конкретно Вы уже написали соответствующие письма?

  ВідповістиВидалити
 37. Я гей. И у меня вопрос - что такое пропаганда и есть ли реальные жертвы? Не зомбический бред из общих фраз. Не манипуляции с ценностями людей - про детей и тд. А вот есть реальные жертвы? Кто-то реально стал геем?
  Я то думал что это просто демократический закон, защищающий нас геев от незаконного увольнения из зa ориентации таким вот ограниченным варваром как автор этого говнописьма. А оказывается, мы круче масонов. )))
  Жду ответа на два вопроса - 1 что такое "пропаганда" гомосексуализма, 2 - есть ли реальные жертвы? .
  Только давайте без хамства - хотя думаю на больше и мозгов не хватит...

  ВідповістиВидалити
 38. Якщо чесно, не бачу жодних ризиків: гетеросексуали і далі продовжуватимуть створювати традиційні сім'ї, а гомосексуали лише отримуватимуть можливіть офіційнооформлювати шлюб. Ніякої загрози для інституту сім'ї. Все ж краще ніж вимушено одружувати геїв на жінках, що з часом реально руйнує сім'ю. Дискримінація сексменшинств - це те ж саме, що дискримінація шульги чи блондинів.

  ВідповістиВидалити
 39. Той хто чинить зло комусь, чинить він найперше зло собі і всьому своєму поколінню. Весь його рід через нього буде проклятий. Збоченці - ЛГБТ - Царства Божого не успадкують. Їхня дорога веде до пекла. Багатьох вони з доброї дороги зводять на дорогу пропасті своїми збоченнями. Це сатана їх розум затемнив і вони не усвідомлюють що чинять. А можливо у цьому світі легіон бісів взяли вигляд людей і маючи велику владу і силу у світі людські душі тягнуть до пекла.

  ВідповістиВидалити
 40. Бить извращенцем - это психическое отклонение от нормы. И подражать им - это нарушать закон природы и закон Божий. Женщину создал Господь для мужчины в помощь. Не создал Господь мужчину для мужчины. Наверно вакцины так повлияли на людей, может чем то народ обкололи что он от нормы природы отклоняться стал. Или может от ГМО у людей мутации в мозгах и половых органах происходить стали и они превратились у людей нетрадиционной ориентации.

  ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

ПОРЯДОК ПРИВАТИЗАЦІЇ КВАРТИРИ

ПОРЯДОК ПРИВАТИЗАЦІЇ КВАРТИРИ
Закон України "Про приватизацію державного житлового фонду" передбачає, що громадяни України можуть приватизовувати квартири, одноквартирні будинки, кімнати у гуртожитках. Законодавець передбачає, що приватизація передбачає безоплатну передачу громадянам з розрахунку санітарної норми 21 кв.м загальної площі на особу та додатково 10 кв.м на сім'ю. Якщо площа квартири виявиться більшою – вам потрібно буде доплатити за «зайві» метри, а от якщо загальна площа квартири менша, то вам мають видати житлові чеки, сума яких визначається, виходячи з розміру недостатньої площі та відновної вартості 1 кв.м.
Від роду квартири, її побудови та балансоутримувача потрібно буде звернутися до співробітників відділу приватизації житлового фонду районної адміністрації за місцем знаходження житла для отримання консультації щодо пакету документів, які необхідно зібрати для приватизації. Але за загальним правилом це такі документи: -заяву встановленого зразка, підписан…

ЯКІ КНИГИ ВАРТО ПРОЧИТАТИ АДВОКАТУ

ЯКІ КНИГИ ВАРТО ПРОЧИТАТИ АДВОКАТУ
Про історичний дуалізм української адвокатури, її реформу, різнобічні аспекти адвокатської діяльності читайте в фундаментальній праціД. Фіолевського «Адвокатура»(Київ, 2006). Підручник шанованого адвоката, професора одного з донецьких ЮНЗ, підходить як для викладання, так і для читання на дозвіллі. Читаючи «ілюстровані» численними «прикладами» епізоди з адвокатської практики автора, мимоволі хочеш опинитися біля нього, аби перейняти «адвокатську мудрість» метра адвокатури нашої епохи.Одні вважають цю книгу PR-кроком автора, інші – зразком довершеного виконання обов’язків адвоката перед громадськістю. Проте цілком ймовірно, що книга М. Катеринчука «Адвокати помаранчевої революції»(Київ, 2006) є наразі найповнішим письмовим (щоправда, не абсолютно всебічним) документальним оглядом подій, пов’язаних з історичним судовим процесом «Ющенко до ЦВК». Професійність дій адвокатів, попри їхні політ…

СІМ УСПІШНИХ КРОКІВ ДЛЯ ПОШУКУ СУДОВИХ РІШЕНЬ У РЕЄСТРІ СУДОВИХ РІШЕНЬ

СІМ УСПІШНИХ КРОКІВ ДЛЯ ПОШУКУ СУДОВИХ РІШЕНЬ У РЕЄСТРІ СУДОВИХ РІШЕНЬ
Роль Єдиного державного реєстру судових рішень з кожним роком все більше і більше зростає. Як фахівці права, так і звичайні громадяни все частіше звертаються до Реєстру, щоб знайти або необхідне рішення, або простежити «думку» судів в актуальних питаннях. Для ефективності виконання цих завдань потрібно знати ряд нескладних правил, які встановили розробники системи, отже це наступні правила:
1. Пошук за конкретною фразою
Він здійснюється за допомогою подвійних лапок («»). Якщо ви шукаєте рішення з конкретною фразою чи словом, вам потрібно взяти його в лапки. У такому випадку Реєстр видасть вам документи, що містять пошуковий запит в тому вигляді, в якому ви його написали. Наприклад:«усиновлення повнолітньої».
2. Пошук по основній частині пошукового слова
Здійснюється за допомогою зірочки (*). Вона замінює один або кілька символів. При цьому треба пам’ятати, що перед зірочкою повинно бути не менше трьох букв. В іншому вип…