Перейти до основного вмісту

Верховний суд США уперше взявся за статус одностатевих шлюбів


Верховний суд США уперше взявся за статус одностатевих шлюбів
Судді у Вашингтоні мають вирішити, чи відповідає федеральній конституції визначення поняття шлюбу як зв‘язку між особами різної статі.
У зв‘язку з початком слухань під Верховним судом зібралися демонстрації тих, хто за і проти визнання гомосексуальних шлюбів:
“Ми віримо, що судді бачать, як змінюється сприйняття цього питання суспільством. Їм залишається або обрати напрямок, у якому рухається історія, або діяти їй наперекір”, – сказав прибічник офіційного статусу одностатевих шлюбів.
Одностатеві пари вже офіційно визнані у столиці та 9 штатах. Цій тенденції протистоять в аналітичному центрі Heritage Foundation, що пропагує консервативні погляди:
“У шлюбі поєднуються чоловік і жінка, щоб стати батьком та матір‘ю. Основою цього є біологічний факт: для народження дитини необхідні чоловік та жінка”, – каже Раян Андерсон з Heritage Foundation.
Верховний суд розглядає дві справи – одна про конституційність федерального закону 2006 року “Про захист сім‘ї”, інша – про законність референдуму 2008 року, за результатами якого заборонили гомосексуальні шлюби у Каліфорнії. Рішення у цих справах очікуються у червні.

p.s. - Дай Боже їм мудрості, щоб не узаконювати мерзоту та хворобу!

 http://ua.euronews.com/

Коментарі

  1. Дай Боже їм мудрості, щоб не узаконювати мерзоту та хворобу!

    ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

ПОРЯДОК ПРИВАТИЗАЦІЇ КВАРТИРИ

ПОРЯДОК ПРИВАТИЗАЦІЇ КВАРТИРИ
Закон України "Про приватизацію державного житлового фонду" передбачає, що громадяни України можуть приватизовувати квартири, одноквартирні будинки, кімнати у гуртожитках. Законодавець передбачає, що приватизація передбачає безоплатну передачу громадянам з розрахунку санітарної норми 21 кв.м загальної площі на особу та додатково 10 кв.м на сім'ю. Якщо площа квартири виявиться більшою – вам потрібно буде доплатити за «зайві» метри, а от якщо загальна площа квартири менша, то вам мають видати житлові чеки, сума яких визначається, виходячи з розміру недостатньої площі та відновної вартості 1 кв.м.
Від роду квартири, її побудови та балансоутримувача потрібно буде звернутися до співробітників відділу приватизації житлового фонду районної адміністрації за місцем знаходження житла для отримання консультації щодо пакету документів, які необхідно зібрати для приватизації. Але за загальним правилом це такі документи: -заяву встановленого зразка, підписан…

ЯКІ КНИГИ ВАРТО ПРОЧИТАТИ АДВОКАТУ

ЯКІ КНИГИ ВАРТО ПРОЧИТАТИ АДВОКАТУ
Про історичний дуалізм української адвокатури, її реформу, різнобічні аспекти адвокатської діяльності читайте в фундаментальній праціД. Фіолевського «Адвокатура»(Київ, 2006). Підручник шанованого адвоката, професора одного з донецьких ЮНЗ, підходить як для викладання, так і для читання на дозвіллі. Читаючи «ілюстровані» численними «прикладами» епізоди з адвокатської практики автора, мимоволі хочеш опинитися біля нього, аби перейняти «адвокатську мудрість» метра адвокатури нашої епохи.Одні вважають цю книгу PR-кроком автора, інші – зразком довершеного виконання обов’язків адвоката перед громадськістю. Проте цілком ймовірно, що книга М. Катеринчука «Адвокати помаранчевої революції»(Київ, 2006) є наразі найповнішим письмовим (щоправда, не абсолютно всебічним) документальним оглядом подій, пов’язаних з історичним судовим процесом «Ющенко до ЦВК». Професійність дій адвокатів, попри їхні політ…

ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ

ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ (Відповідно до ЗУ «Про гуманітарну допомогу»)
З 2013 року сталися ряд важливих змін, що регулюють дану діяльність серед яких -  ліквідація комісії з питань гуманітарної допомоги при Кабінеті Міністрів України. Законом України «Про гуманітарну допомогу» передбачено процедуру для отримання, розмитнення та розподілення гуманітарної допомоги. Отже, для отримання гуманітарної допомоги, законом встановлена чітка вимога наявності зареєстрованої громадської або релігійної організації, тобто вона повинна бути легалізована і отримати статус юридичної особи в органах державної влади. Ця юридична особа, також має бути обов’язково зареєстрована в Єдиному реєстрі отримувачів гуманітарної допомоги (про порядок детальної процедура реєстрації організації наведена нижче). Коли організація зареєстрована в Єдиному реєстрі отримувачів гуманітарної допомоги, тоді наступним етапом є збір необхідних документів. Коли організація погоджується прийняти гуманітарну допомогу, …