Перейти до основного вмісту

8 порад юристам, як згенерувати новий бізнес за допомогою блогу


8 порад юристам, як згенерувати новий бізнес за допомогою блогу




Практика неодноразово доводила, що блоги є найбільш ефективним та найдешевшим видом Інтернет-маркетингу для юридичних фірм. В середньому відвідувачів юридичних блогів можна розділити на такі категорії: 


  • 10% випадкові відвідувачі
  • 40% відвідувачі із зовнішніх посилань
  • 50% за ключовими словами 

Якщо Ви справді маєте намір згенерувати Ваш новий бізнес простим способом, наші 8 порад стануть Вам у нагоді.

1. Пишіть частіше, принаймні регулярно. Ті фірми, які публікують 2 пости на тиждень, користуються більшою популярністю у читачів, аніж ті, які роблять це лише 1 раз на 2 місяці.

2. Пишіть те, що цікаво Вашим постійним та потенційним клієнтам. Це класичний метод розвитку бізнесу - зосереджуватися не на собі, а на актуальних проблемах, вирішити які готова Ваша фірма. Донесіть це до читачів.

3. Підпишіться на безкоштовну розсилку на порталах у сфері юридичної практики. Таким чином Ви будете тримати руку на пульсі актуальних проблем та питань, які вимагають саме Вашої відповіді та роз'яснення як фахівця в тій чи іншій сфері.

4. Закликайте до дії. Для отримання зворотнього зв'язку на Вашу публікацію наприкінці блогу припишіть заклик до певної дії. Наприклад, після обговорення порушеної Вами тематики запропонуйте читачам завантажити документ або книгу, яка буде їм також корисна з цього питання. Або запропонуєте підписатися на розсилку публікацій з Вашого блога.

5. Пишіть своїми словами. Хоч Ваш блог і є бізнес-орієнтованим, але для більшості читачів значно цікавіше та зрозуміліше читати текст, викладений просто та доступно. Написання текстів своїми словами більш зацікавлює, ніж суха мова. Уявіть, що Ви висловлюєте свою точку зору та аналізуєте для близьких Вам людей.

6. Дозвольте коментарі. Раніше юристів лякали коментарі до їхніх публікацій, але повірте, це вірний шлях до успіху. Блог є інтерактивним об'єктом, який повинен залучати читачів до обговорення і давати їм можливість висловити свою думку. Ви цілком можете модерувати коментарі, щоб уникнути публікації небажаних повідомлень.

7. Залучайте нових читачів. Запис у блозі сам по собі не гарантує, що про Вас дізнаються нові читачі. Для досягнення цієї мети необхідно повторити заголовок з посиланням на публікацію в Twitter або Facebook. Також варто включити нові записи блогу в оновлення на LinkedIn. Докладіть зусиль, щоб Ваш блог було легко знайти.

8. Використовуйте зображення. Ніхто не любить читати суцільний текст. Прив'язуйте до тематики Вашої записи ілюстрації, які легко можна знайти в Google шляхом пошуку за ключовими словами.

І, звичайно ж, не втрачайте Ваші ідеї. Записуйте, зберігайте та створюйте.

Успіхів у юридичному морі!

Джерело - http://www.legmark.com.ua/index.html

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

ПОРЯДОК ПРИВАТИЗАЦІЇ КВАРТИРИ

ПОРЯДОК ПРИВАТИЗАЦІЇ КВАРТИРИ
Закон України "Про приватизацію державного житлового фонду" передбачає, що громадяни України можуть приватизовувати квартири, одноквартирні будинки, кімнати у гуртожитках. Законодавець передбачає, що приватизація передбачає безоплатну передачу громадянам з розрахунку санітарної норми 21 кв.м загальної площі на особу та додатково 10 кв.м на сім'ю. Якщо площа квартири виявиться більшою – вам потрібно буде доплатити за «зайві» метри, а от якщо загальна площа квартири менша, то вам мають видати житлові чеки, сума яких визначається, виходячи з розміру недостатньої площі та відновної вартості 1 кв.м.
Від роду квартири, її побудови та балансоутримувача потрібно буде звернутися до співробітників відділу приватизації житлового фонду районної адміністрації за місцем знаходження житла для отримання консультації щодо пакету документів, які необхідно зібрати для приватизації. Але за загальним правилом це такі документи: -заяву встановленого зразка, підписан…

ЯКІ КНИГИ ВАРТО ПРОЧИТАТИ АДВОКАТУ

ЯКІ КНИГИ ВАРТО ПРОЧИТАТИ АДВОКАТУ
Про історичний дуалізм української адвокатури, її реформу, різнобічні аспекти адвокатської діяльності читайте в фундаментальній праціД. Фіолевського «Адвокатура»(Київ, 2006). Підручник шанованого адвоката, професора одного з донецьких ЮНЗ, підходить як для викладання, так і для читання на дозвіллі. Читаючи «ілюстровані» численними «прикладами» епізоди з адвокатської практики автора, мимоволі хочеш опинитися біля нього, аби перейняти «адвокатську мудрість» метра адвокатури нашої епохи.Одні вважають цю книгу PR-кроком автора, інші – зразком довершеного виконання обов’язків адвоката перед громадськістю. Проте цілком ймовірно, що книга М. Катеринчука «Адвокати помаранчевої революції»(Київ, 2006) є наразі найповнішим письмовим (щоправда, не абсолютно всебічним) документальним оглядом подій, пов’язаних з історичним судовим процесом «Ющенко до ЦВК». Професійність дій адвокатів, попри їхні політ…

СІМ УСПІШНИХ КРОКІВ ДЛЯ ПОШУКУ СУДОВИХ РІШЕНЬ У РЕЄСТРІ СУДОВИХ РІШЕНЬ

СІМ УСПІШНИХ КРОКІВ ДЛЯ ПОШУКУ СУДОВИХ РІШЕНЬ У РЕЄСТРІ СУДОВИХ РІШЕНЬ
Роль Єдиного державного реєстру судових рішень з кожним роком все більше і більше зростає. Як фахівці права, так і звичайні громадяни все частіше звертаються до Реєстру, щоб знайти або необхідне рішення, або простежити «думку» судів в актуальних питаннях. Для ефективності виконання цих завдань потрібно знати ряд нескладних правил, які встановили розробники системи, отже це наступні правила:
1. Пошук за конкретною фразою
Він здійснюється за допомогою подвійних лапок («»). Якщо ви шукаєте рішення з конкретною фразою чи словом, вам потрібно взяти його в лапки. У такому випадку Реєстр видасть вам документи, що містять пошуковий запит в тому вигляді, в якому ви його написали. Наприклад:«усиновлення повнолітньої».
2. Пошук по основній частині пошукового слова
Здійснюється за допомогою зірочки (*). Вона замінює один або кілька символів. При цьому треба пам’ятати, що перед зірочкою повинно бути не менше трьох букв. В іншому вип…