Перейти до основного вмісту

ВАШІ ДІЇ ПРИ ДТП


ВАШІ ДІЇ ПРИ ДТП


В житті відбуваються різні ситуації, на жаль, бувають і ДТП. Коли трапляються стересові ситуації важливо діяти правильно, зберігаючи спокій. 
Отже, якщо відбулося ДТП, необхідно:

• Увімкнути аварійну сигналізацію і встановити знак аварійної зупинки.
• Вжити заходів для надання першої допомоги потерпілим і у разі необхідності викликати швидку медичну допомогу.
• Викликати ДАІ за телефоном «102», записати прізвища, адреси, телефони очевидців та учасників ДТП.
• Терміново повідомити Страховій компанії про ДТП, для реєстрації страхового випадку та отримання консультації фахівця.
• Не переміщати ТЗ і предмети, які мають відношення до події, а на пропозицію від'їхати до узбіччя і там з'ясовувати ситуацію - не погоджуватися, мотивуючи тим, що ТЗ застраховано.
• Не погоджуватися на пропозицію відшкодування матеріального збитку, стороною винною в ДТП, без оформлення ДТП та проведення огляду пошкодженого ТЗ відповідними фахівцями (експертами, працівниками СТО) і складання калькуляції витрат на відновлювальний ремонт.

Що робити після оформлення ДТП?
• Негайно, але не пізніше 24 годин від дати ДТП, повідомити Страховій компанії про настання страхового випадку і не пізніше 3 робочих днів підтвердити це повідомлення в письмовій формі.
• Не починати відновлювальний ремонт без узгодження з Страховою компанію.

Співробітники ДАІ зобов'язані скласти такі документи:
• протокол огляду місця ДТП;
• схему ДТП, яка має бути складена за Вашою участю (всі виміри на місці ДТП повинні проводитись під вашим контролем);
• вимагайте у співробітників ДАІ довідку про факт пошкодження ТЗ внаслідок ДТП.

На місці ДТП ніколи не слід:
·        визнавати свою провину;
·        давати будь-які письмові зобов'язання (не плутайте з поясненнями);
·        Давати розгорнені пояснення.

УВАГА!
• Всі пояснення щодо ДТП бажано писати власноручно.
• Не слід підписувати будь-які документи, які викликають у вас сумніви або з якими ви не згодні.

Якщо Ви зацікавлені отримати детальну інформацію про участь адвоката у вашій справі, а також для складання необхідних документів  - будь ласка, напишіть ваше прохання на адресу: serg.gula@gmail.comКоментарі

Популярні дописи з цього блогу

ПОРЯДОК ПРИВАТИЗАЦІЇ КВАРТИРИ

ПОРЯДОК ПРИВАТИЗАЦІЇ КВАРТИРИ
Закон України "Про приватизацію державного житлового фонду" передбачає, що громадяни України можуть приватизовувати квартири, одноквартирні будинки, кімнати у гуртожитках. Законодавець передбачає, що приватизація передбачає безоплатну передачу громадянам з розрахунку санітарної норми 21 кв.м загальної площі на особу та додатково 10 кв.м на сім'ю. Якщо площа квартири виявиться більшою – вам потрібно буде доплатити за «зайві» метри, а от якщо загальна площа квартири менша, то вам мають видати житлові чеки, сума яких визначається, виходячи з розміру недостатньої площі та відновної вартості 1 кв.м.
Від роду квартири, її побудови та балансоутримувача потрібно буде звернутися до співробітників відділу приватизації житлового фонду районної адміністрації за місцем знаходження житла для отримання консультації щодо пакету документів, які необхідно зібрати для приватизації. Але за загальним правилом це такі документи: -заяву встановленого зразка, підписан…

ЯКІ КНИГИ ВАРТО ПРОЧИТАТИ АДВОКАТУ

ЯКІ КНИГИ ВАРТО ПРОЧИТАТИ АДВОКАТУ
Про історичний дуалізм української адвокатури, її реформу, різнобічні аспекти адвокатської діяльності читайте в фундаментальній праціД. Фіолевського «Адвокатура»(Київ, 2006). Підручник шанованого адвоката, професора одного з донецьких ЮНЗ, підходить як для викладання, так і для читання на дозвіллі. Читаючи «ілюстровані» численними «прикладами» епізоди з адвокатської практики автора, мимоволі хочеш опинитися біля нього, аби перейняти «адвокатську мудрість» метра адвокатури нашої епохи.Одні вважають цю книгу PR-кроком автора, інші – зразком довершеного виконання обов’язків адвоката перед громадськістю. Проте цілком ймовірно, що книга М. Катеринчука «Адвокати помаранчевої революції»(Київ, 2006) є наразі найповнішим письмовим (щоправда, не абсолютно всебічним) документальним оглядом подій, пов’язаних з історичним судовим процесом «Ющенко до ЦВК». Професійність дій адвокатів, попри їхні політ…

СІМ УСПІШНИХ КРОКІВ ДЛЯ ПОШУКУ СУДОВИХ РІШЕНЬ У РЕЄСТРІ СУДОВИХ РІШЕНЬ

СІМ УСПІШНИХ КРОКІВ ДЛЯ ПОШУКУ СУДОВИХ РІШЕНЬ У РЕЄСТРІ СУДОВИХ РІШЕНЬ
Роль Єдиного державного реєстру судових рішень з кожним роком все більше і більше зростає. Як фахівці права, так і звичайні громадяни все частіше звертаються до Реєстру, щоб знайти або необхідне рішення, або простежити «думку» судів в актуальних питаннях. Для ефективності виконання цих завдань потрібно знати ряд нескладних правил, які встановили розробники системи, отже це наступні правила:
1. Пошук за конкретною фразою
Він здійснюється за допомогою подвійних лапок («»). Якщо ви шукаєте рішення з конкретною фразою чи словом, вам потрібно взяти його в лапки. У такому випадку Реєстр видасть вам документи, що містять пошуковий запит в тому вигляді, в якому ви його написали. Наприклад:«усиновлення повнолітньої».
2. Пошук по основній частині пошукового слова
Здійснюється за допомогою зірочки (*). Вона замінює один або кілька символів. При цьому треба пам’ятати, що перед зірочкою повинно бути не менше трьох букв. В іншому вип…