Перейти до основного вмісту

УЯВІТЬ ЦЕ СОБІ!!! В центрі Європи відбувається грабіж

УЯВІТЬ ЦЕ СОБІ!!! В центрі Європи відбувається грабіж

Уявіть це собі! В центрі Європи відбувається грабіж, і не просто грабіж - а озброєне мародерство. І відбувається це серед білого дня на очах всього світу! 

Хто б міг подумати, що це може бути у 21 столітті?
Хто б міг подумати, що це буде робити держава, яка до недавна була в світовій елітній G8?
Хто б міг подумати, що буде грабувати той, хто називає себе братом... 

Очевидно, що це найбільший виклик для всього світу з часів ІІ-світової війни. 

Це не питання України-Росії! 

Це питання того, чи буде здатний Світ поставити на місце нахабу, і не просто поставити на місце, а змусити повернути все награбоване та відшкодувати збитки.

А якщо не зможе Світ цього зробити - цей голодранець завтра прийде до них і буде нещадно грабувати їх та гвалтувати їхніх жінок, вбивати їхніх дітей...

Молімося, щоб світові лідери зрозуміли це і були відважні тоді, коли це так необхідно...

Сергій Гула

ПРЕДСТАВЬТЕ ЭТО СЕБЕ!

В центре Европы происходит грабеж.
Представьте это себе! 
В центре Европы происходит грабеж, и не просто грабеж - а вооруженное мародерство. И происходит это среди бел дня на глазах у всего мира!
Кто бы мог подумать, что это может быть в 21 веке?
Кто бы мог подумать, что это делает государство, которое до недавнего времени было в мировой элитной G8?
Кто бы мог подумать, что будет грабить тот, кто называет себя братом...
Очевидно, что это самый большой вызов для всего мира со времен Второй мировой войны.
Это не вопрос Украины - России!
Это вопрос того, будет ли способен Мир поставить на место нахала, и не просто поставить на место, а заставить вернуть все награбленное и возместить убытки.
А если не сможет - тогда это оборванец завтра придет к ним, и будет беспощадно грабить их, насиловать их женщин, убивать их детей!

Помолимся, чтобы мировые лидеры поняли это и были отважные тогда, когда это так необходимо...

Сергей Гула

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

ПОРЯДОК ПРИВАТИЗАЦІЇ КВАРТИРИ

ПОРЯДОК ПРИВАТИЗАЦІЇ КВАРТИРИ
Закон України "Про приватизацію державного житлового фонду" передбачає, що громадяни України можуть приватизовувати квартири, одноквартирні будинки, кімнати у гуртожитках. Законодавець передбачає, що приватизація передбачає безоплатну передачу громадянам з розрахунку санітарної норми 21 кв.м загальної площі на особу та додатково 10 кв.м на сім'ю. Якщо площа квартири виявиться більшою – вам потрібно буде доплатити за «зайві» метри, а от якщо загальна площа квартири менша, то вам мають видати житлові чеки, сума яких визначається, виходячи з розміру недостатньої площі та відновної вартості 1 кв.м.
Від роду квартири, її побудови та балансоутримувача потрібно буде звернутися до співробітників відділу приватизації житлового фонду районної адміністрації за місцем знаходження житла для отримання консультації щодо пакету документів, які необхідно зібрати для приватизації. Але за загальним правилом це такі документи: -заяву встановленого зразка, підписан…

ЯКІ КНИГИ ВАРТО ПРОЧИТАТИ АДВОКАТУ

ЯКІ КНИГИ ВАРТО ПРОЧИТАТИ АДВОКАТУ
Про історичний дуалізм української адвокатури, її реформу, різнобічні аспекти адвокатської діяльності читайте в фундаментальній праціД. Фіолевського «Адвокатура»(Київ, 2006). Підручник шанованого адвоката, професора одного з донецьких ЮНЗ, підходить як для викладання, так і для читання на дозвіллі. Читаючи «ілюстровані» численними «прикладами» епізоди з адвокатської практики автора, мимоволі хочеш опинитися біля нього, аби перейняти «адвокатську мудрість» метра адвокатури нашої епохи.Одні вважають цю книгу PR-кроком автора, інші – зразком довершеного виконання обов’язків адвоката перед громадськістю. Проте цілком ймовірно, що книга М. Катеринчука «Адвокати помаранчевої революції»(Київ, 2006) є наразі найповнішим письмовим (щоправда, не абсолютно всебічним) документальним оглядом подій, пов’язаних з історичним судовим процесом «Ющенко до ЦВК». Професійність дій адвокатів, попри їхні політ…

ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ

ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ (Відповідно до ЗУ «Про гуманітарну допомогу»)
З 2013 року сталися ряд важливих змін, що регулюють дану діяльність серед яких -  ліквідація комісії з питань гуманітарної допомоги при Кабінеті Міністрів України. Законом України «Про гуманітарну допомогу» передбачено процедуру для отримання, розмитнення та розподілення гуманітарної допомоги. Отже, для отримання гуманітарної допомоги, законом встановлена чітка вимога наявності зареєстрованої громадської або релігійної організації, тобто вона повинна бути легалізована і отримати статус юридичної особи в органах державної влади. Ця юридична особа, також має бути обов’язково зареєстрована в Єдиному реєстрі отримувачів гуманітарної допомоги (про порядок детальної процедура реєстрації організації наведена нижче). Коли організація зареєстрована в Єдиному реєстрі отримувачів гуманітарної допомоги, тоді наступним етапом є збір необхідних документів. Коли організація погоджується прийняти гуманітарну допомогу, …