Перейти до основного вмісту

ВЛАСНІСТЬ У КРИМУ, ЩО ДАЛІ?

ВЛАСНІСТЬ У КРИМУ, ЩО ДАЛІ?


Внаслідок незаконних дій Російської Федерації, Крим став територією, яка є тимчасово окупована загарбником. Зважаючи на це Верховна Рада прийняла ЗУ «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України», а 28 квітня 2014 року в.о. Президента України підписав його, яким гарантував право власності громадян України на території АРК.  

Так, вищезазначеним законом передбачено, що на тимчасово окупованій території право власності охороняється згідно із законодавством України.
За фізичними особами, установами, організаціями зберігається право власності та інші речові права на майно, у тому числі на нерухоме майно, включаючи земельні ділянки, що знаходиться в АРК, якщо воно набуте відповідно до законів України.
Набуття та припинення права власності на нерухоме майно, в Криму здійснюється відповідно до законодавства України за межами тимчасово окупованої території.
Законом передбачено, що власність не може переходити у власність іншої держави, юридичних або фізичних осіб в інший спосіб, аніж це передбачено законами України.

Отже, власність за громадянами України в АРК – зберігається. А в разі посягання на неї чи конфіскацію – необхідно буде звертатися до судів аж до Європейського суду з прав людини, де виграти справу в наявних обставинах буде нескладно.

Адвокат, Сергій Гула


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Дозвіл на вибивання дверей у людей - що далі?

ПОВНА МОБІЛІЗАЦІЯ! Масова розклейка по під'їздам листів з військомату!

ЯКІ ВОНИ - НОВІ ДОРОЖНІ ЗНАКИ?

НОВІ ДОРОЖНІ ЗНАКИ: Нових дорожніх знаків є 11, і вони переважно інформаційні: "аеропорт", "залізничний вокзал", "автовокзал", "відеофіксація порушень" отже - це такі:   Найсуттєвішою новацією стало обов'язкове використання ближнього світла фар поза населеним пунктами у період із 1 жовтня по 1 травня. У цьому пункті у міліції наслідували європейській досвід. Серед новацій є табличка червоного кольору, яка попереджатиме про нову розв'язку попереду або про нові дорожні знаки. Також в правила будуть введені нові поняття: "острівець безпеки", "газон", "денні ходові вогні", "маневрування", "регулювальник" і "удосконалене покриття". Передбачено також і посилення вимог до автівок з розпізнавальним знаком "Діти". Водії, які рухаються суміжною смугою, повинні зменшити швидкість, а в разі потреби – зупинитися для запобігання наїзду на дітей, які виходять з автоб