Перейти до основного вмісту

ПРАВО НА СВОБОДУ СОВІСТІ, ЧИ ПРАВО НА ГОМОСЕКСУАЛЬНІ ВІДНОСИН – ПЕРЕМАГАЄ ОСТАННЄ – ХОЧА НЕ Є ПРИРОДНИМ ПРАВОМ ЛЮДИНИ…

ПРАВО НА СВОБОДУ СОВІСТІ, ЧИ ПРАВО НА ГОМОСЕКСУАЛЬНІ ВІДНОСИН – ПЕРЕМАГАЄ ОСТАННЄ – ХОЧА НЕ Є ПРИРОДНИМ ПРАВОМ ЛЮДИНИ…

У США християни все частіше і частіше зазнають дискримінації з боку гей–спільнот за активної підтримки адміністрації Обами та підвладних структур і судів.

Право на релігійну свободу християн все більше і більше принижують, в догоду неприродним сексуальним зв`язкам, що є найголовнішою причиною захворювання на СНІД та його галопуючого поширення. У зв'язку з недавньою історією в штаті Каліфорнія, коли бізнесменові - християнину, який відмовився організувати гей-весілля на своїй приватній території, яку він зазвичай здає для проведення весіль, довелося закрити бізнес, що приносив йому близько 400 тис. доларів на рік, все частіше постає питання, а якого монстра ростить США, монстра, який пожирає всі інші природні права людини, що закріплення Загальною декларацією прав людини.

Портал Christian Anti - Defamation Commission опублікував перелік випадків дискримінації щодо християн з боку  органів влади на-догоду гомосексуалістам.

У Вермонті на християн, власників готелю «Wildflower Inn», подали до суду за відмову провести гей-весілля. Зрештою, християн зобов'язали виплатити гомосексуальній парі 30 тис. дол. і підписати угоду про те, що вони більше не будуть проводити в готелі ніяких весіль.

У Нью-Мексико фотоательє «Elane Photography» відмовилося працювати на церемонії укладення громадянського партнерства. Компанії був пред'явлений позов на підставі антидискримінаційного закону. Суддя визнав християн винними. Верховний суд Нью-Мексико залишив це рішення в силі минулого місяця.

У Нью-Джерсі методистські церкві був пред'явлений позов за відмову у проведенні одностатевого весілля. Суд оголосив християнську церкву винною у дискримінації.

В Іллінойсі готель в Елтоні, що належала сім'ї християн, звинуватили за відмову провести гей-весілля.

У Массачусетсі та Іллінойсі католицьким благодійним організаціям було заборонено в наданні допомоги в усиновленні, крім того, вони були виключені зі списку отримання майбутніх державних контрактів за відмову працювати з одностатевими парами.

На Гаваях одностатева пара з Каліфорнії подала до суду на готель, що належала жінці - християнці, яка відмовилася здати їм кімнату. Суд визнав християнку винною.

У Кентуккі компанія «Hands On Originals», що займається виготовленням футболок, ввічливо відмовила геям і лесбійкам в послугах з організації друку футболок для їх групи, пославшись на інші замовлення і відсутність у зв'язку з цим часу. Геї подали до суду на компанію.

У Вашингтоні прокуратора пред'явила позов флористові Барронель Штуцман за відмову зробити оформлення для весілля геїв.

Кілька тижнів тому в штаті Орегон християнам довелося закрити пекарню після погрози подати позов за відмову зробити весільний торт для лесбійської пари.

Не вже неприроднє задоволення статевого збочення, може настільки глумитися над природними, невід`ємними правами людини – на жаль, це жах сьогоднішнього часу! I що найпарадоксальніше, що все це страхіття відбувається в найдемократичніші країні світу…адвокат,

Сергій Гула

Коментарі

  1. Цілком підтримую Вас Сергію, у своєму прагненні відстоювати природне існування звичайних людей. Адже усе це нам було надано нашим Спасителем, і я вважаю, що звичайним людям не дано право змінювати головний принцип існування, принцип любові до протилежної статі. Адже тільки так , у любові до своєї дружини , Господь дав змогу народжуватись, давати продовження роду людському! Все інше , це від лукавого! Так само як «горбун» не виставляє на показ свій горб, тим самим, не рекламує свою природню ваду, так і ті обділені природньою можливістю кохати, не повинні займатися пропагандою своєї вади, у суспільстві. Адже на них дивляться наші діти. Як пояснити їм про тата жіночої статі, чи маму чоловічої? Як пояснити , що це все не є природнє? І взагалі як так, що в деяких країнах заходу окремі , хворі люди» хочуть викреслити таке поняття як тато і мати. Вважаю це глупством, і суспільство не повинно іти у хворих людей на поводу! Так вони живі люди, і я ні яких претензій до них не маю, але хай і живуть по законах суспільства, невже вони не розуміють , що своїми діями викликають, м’яко кажучи, недоброзичливість , до своїх дій, що в решті решт приводить до виникненню таких, соціально-небезпечних постатей у суспільстві як Гітлер, який знищував їх як клас. У цьому і уся трагедія, треба намагатися жити як усі люди, не вирячувати свої вади, як що вони є. І суспільство теж буде вдячне, адже агресія виникає тільки тоді, коли її провокують…

    ВідповістиВидалити
  2. Вы же адвокат. Неужели вам нужно объяснять столь очевидные вещи? Ведение предпринимательской деятельности не является неотъемлемым правом человека. Не нужно вставлять в текст умные слова для усиления своей позиции:) Эти люди не христане, в таком разрезе, а предприниматели. Предприниматели. которые не должны дискриминировать одну группу потребителей. Не хотят соблюдать правила коммерции, всегда есть другие ниши для зарабатывания денег для себя и своей семьи.

    ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

ПОРЯДОК ПРИВАТИЗАЦІЇ КВАРТИРИ

ПОРЯДОК ПРИВАТИЗАЦІЇ КВАРТИРИ
Закон України "Про приватизацію державного житлового фонду" передбачає, що громадяни України можуть приватизовувати квартири, одноквартирні будинки, кімнати у гуртожитках. Законодавець передбачає, що приватизація передбачає безоплатну передачу громадянам з розрахунку санітарної норми 21 кв.м загальної площі на особу та додатково 10 кв.м на сім'ю. Якщо площа квартири виявиться більшою – вам потрібно буде доплатити за «зайві» метри, а от якщо загальна площа квартири менша, то вам мають видати житлові чеки, сума яких визначається, виходячи з розміру недостатньої площі та відновної вартості 1 кв.м.
Від роду квартири, її побудови та балансоутримувача потрібно буде звернутися до співробітників відділу приватизації житлового фонду районної адміністрації за місцем знаходження житла для отримання консультації щодо пакету документів, які необхідно зібрати для приватизації. Але за загальним правилом це такі документи: -заяву встановленого зразка, підписан…

ЯКІ КНИГИ ВАРТО ПРОЧИТАТИ АДВОКАТУ

ЯКІ КНИГИ ВАРТО ПРОЧИТАТИ АДВОКАТУ
Про історичний дуалізм української адвокатури, її реформу, різнобічні аспекти адвокатської діяльності читайте в фундаментальній праціД. Фіолевського «Адвокатура»(Київ, 2006). Підручник шанованого адвоката, професора одного з донецьких ЮНЗ, підходить як для викладання, так і для читання на дозвіллі. Читаючи «ілюстровані» численними «прикладами» епізоди з адвокатської практики автора, мимоволі хочеш опинитися біля нього, аби перейняти «адвокатську мудрість» метра адвокатури нашої епохи.Одні вважають цю книгу PR-кроком автора, інші – зразком довершеного виконання обов’язків адвоката перед громадськістю. Проте цілком ймовірно, що книга М. Катеринчука «Адвокати помаранчевої революції»(Київ, 2006) є наразі найповнішим письмовим (щоправда, не абсолютно всебічним) документальним оглядом подій, пов’язаних з історичним судовим процесом «Ющенко до ЦВК». Професійність дій адвокатів, попри їхні політ…

СІМ УСПІШНИХ КРОКІВ ДЛЯ ПОШУКУ СУДОВИХ РІШЕНЬ У РЕЄСТРІ СУДОВИХ РІШЕНЬ

СІМ УСПІШНИХ КРОКІВ ДЛЯ ПОШУКУ СУДОВИХ РІШЕНЬ У РЕЄСТРІ СУДОВИХ РІШЕНЬ
Роль Єдиного державного реєстру судових рішень з кожним роком все більше і більше зростає. Як фахівці права, так і звичайні громадяни все частіше звертаються до Реєстру, щоб знайти або необхідне рішення, або простежити «думку» судів в актуальних питаннях. Для ефективності виконання цих завдань потрібно знати ряд нескладних правил, які встановили розробники системи, отже це наступні правила:
1. Пошук за конкретною фразою
Він здійснюється за допомогою подвійних лапок («»). Якщо ви шукаєте рішення з конкретною фразою чи словом, вам потрібно взяти його в лапки. У такому випадку Реєстр видасть вам документи, що містять пошуковий запит в тому вигляді, в якому ви його написали. Наприклад:«усиновлення повнолітньої».
2. Пошук по основній частині пошукового слова
Здійснюється за допомогою зірочки (*). Вона замінює один або кілька символів. При цьому треба пам’ятати, що перед зірочкою повинно бути не менше трьох букв. В іншому вип…