Перейти до основного вмісту

НААУ узагальнює судову практику щодо спорів адвокатів з питань оподаткування адвокатської діяльності

НААУ узагальнює судову практику щодо спорів адвокатів з питань оподаткування адвокатської діяльності

Національна асоціація адвокатів України занепокоєна наявною негативною інформацію, щодо судових спорів адвокатів з органами податкової служби стосовно оподаткування адвокатської діяльності. 

З аналізу отриманої інформації вбачається ряд системних проблем правозастосування, а саме невірне, на думку НААУ, застосування судами законодавства про оподаткування адвокатської діяльності через призму нерозуміння співвідношення статусу адвоката, форм здійснення адвокатської діяльності та норм інших законів, зокрема Податкового кодексу України.

НААУ, як організація, що стоїть на захисті прав адвокатів має намір, в тому числі, вступати в такі спори в якості третьої особи, що не заявляє самостійних вимог на стороні адвокатів. Метою такої роботи є вироблення єдиної стратегії захисту прав адвокатів в таких категоріях справ.

Головою НААУ Лідією Ізовітовою доручено координувати цю роботу заступнику голови НААУ Валентину Гвоздію. З метою постійного моніторингу спірних питань оподаткування адвокатської діяльності та вчасного реагування на порушення прав адвокатів при оподаткуванні адвокатської діяльності, просимо адвокатів повідомляти Національну асоціацію адвокатів України про всі подібні випадки розгляду в судах адміністративних справ з питань оподаткування адвокатської діяльності або інші пов’язані з оподаткуванням проблеми, на електронну адресу info@unba.org.ua або засобом поштового зв’язку на адресу: 04071, м. Київ, вул. Ярославська, 6, поверх 5.

Контактна особа:  Романенко Ярослав Михайлович (юрист, секретаріату НААУ).

Джерело - http://www.unba.org.ua/news/164569/


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

ПОРЯДОК ПРИВАТИЗАЦІЇ КВАРТИРИ

ПОРЯДОК ПРИВАТИЗАЦІЇ КВАРТИРИ
Закон України "Про приватизацію державного житлового фонду" передбачає, що громадяни України можуть приватизовувати квартири, одноквартирні будинки, кімнати у гуртожитках. Законодавець передбачає, що приватизація передбачає безоплатну передачу громадянам з розрахунку санітарної норми 21 кв.м загальної площі на особу та додатково 10 кв.м на сім'ю. Якщо площа квартири виявиться більшою – вам потрібно буде доплатити за «зайві» метри, а от якщо загальна площа квартири менша, то вам мають видати житлові чеки, сума яких визначається, виходячи з розміру недостатньої площі та відновної вартості 1 кв.м.
Від роду квартири, її побудови та балансоутримувача потрібно буде звернутися до співробітників відділу приватизації житлового фонду районної адміністрації за місцем знаходження житла для отримання консультації щодо пакету документів, які необхідно зібрати для приватизації. Але за загальним правилом це такі документи: -заяву встановленого зразка, підписан…

ЯКІ КНИГИ ВАРТО ПРОЧИТАТИ АДВОКАТУ

ЯКІ КНИГИ ВАРТО ПРОЧИТАТИ АДВОКАТУ
Про історичний дуалізм української адвокатури, її реформу, різнобічні аспекти адвокатської діяльності читайте в фундаментальній праціД. Фіолевського «Адвокатура»(Київ, 2006). Підручник шанованого адвоката, професора одного з донецьких ЮНЗ, підходить як для викладання, так і для читання на дозвіллі. Читаючи «ілюстровані» численними «прикладами» епізоди з адвокатської практики автора, мимоволі хочеш опинитися біля нього, аби перейняти «адвокатську мудрість» метра адвокатури нашої епохи.Одні вважають цю книгу PR-кроком автора, інші – зразком довершеного виконання обов’язків адвоката перед громадськістю. Проте цілком ймовірно, що книга М. Катеринчука «Адвокати помаранчевої революції»(Київ, 2006) є наразі найповнішим письмовим (щоправда, не абсолютно всебічним) документальним оглядом подій, пов’язаних з історичним судовим процесом «Ющенко до ЦВК». Професійність дій адвокатів, попри їхні політ…

ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ

ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ (Відповідно до ЗУ «Про гуманітарну допомогу»)
З 2013 року сталися ряд важливих змін, що регулюють дану діяльність серед яких -  ліквідація комісії з питань гуманітарної допомоги при Кабінеті Міністрів України. Законом України «Про гуманітарну допомогу» передбачено процедуру для отримання, розмитнення та розподілення гуманітарної допомоги. Отже, для отримання гуманітарної допомоги, законом встановлена чітка вимога наявності зареєстрованої громадської або релігійної організації, тобто вона повинна бути легалізована і отримати статус юридичної особи в органах державної влади. Ця юридична особа, також має бути обов’язково зареєстрована в Єдиному реєстрі отримувачів гуманітарної допомоги (про порядок детальної процедура реєстрації організації наведена нижче). Коли організація зареєстрована в Єдиному реєстрі отримувачів гуманітарної допомоги, тоді наступним етапом є збір необхідних документів. Коли організація погоджується прийняти гуманітарну допомогу, …