Перейти до основного вмісту

«ПОБУДОВА АЛЬЯНСУ ЗАХИСТУ СВОБОДИ, ДЛЯ ВІРИ ТА СПРАВЕДЛИВОСТІ»


                                   Запрошуємо Вас на:

ПРОФЕСІЙНУ ЗУСТРІЧ ХРИСТИЯН-ЮРИСТІВ:
На тему:
«ПОБУДОВА АЛЬЯНСУ ЗАХИСТУ СВОБОДИ, ДЛЯ ВІРИ ТА СПРАВЕДЛИВОСТІ»

За участю міжнародного експерта права, адвоката – Роджера Кішки

Сьогодні ми є свідками як на законодавчому рівні нівелюються сімейні цінності, видозмінюється інститут ювенальної юстиції та обмежується свобода віросповідання. Ця тенденція з роками стає все загрозливішою та агресивнішою. Особливо ці негативні процеси набрали руху в країнах Західної Європи та США.  
Очевидно, що юристи-християни не можуть стояти цих руйнуючих процесів. Тому, в ряді країн Європи був створений «Альянс захисту свободи» заради віри та справедливості, який має на маті об’єднати зусилля юристів різних країн світу, щоб відстоювати основоположні права людини на свободу совісті, віросповідання, здорової сім`ї та повноцінного виховання дітей.
Один із лідерів Альянсу є Роджер Кішка, який має велике прагнення поділитися досвідом щодо цієї, надзвичайно актуальної роботи з юристами-християнами України, щоб разом ми могли побудувати такий Альянс не тільки в ЄС, але і в Україні.
Якщо Ви юрист та прагнете спільно з юристами-християнами світу будувати «юридичний щит» від загроз нашого часу, запрошуємо Вас на зустріч з Роджером Кішкою 6 жовтня 2012 року о 15.00
Адреса проведення зустрічі:  м. Київ, вул. Еспаладна, 20, 6 поверх - Консульський центр Education USA (метро Палац Спорту)

Реєстраційний збір – 30 грн.
Просимо повідомити про свою участь у семінарі контактну особу електронною поштою  до 20.00,  05 жовтня 2012.
Контактна особа:
Сергій Гула
Тел.: 099 7437 646


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

ПОРЯДОК ПРИВАТИЗАЦІЇ КВАРТИРИ

ПОРЯДОК ПРИВАТИЗАЦІЇ КВАРТИРИ
Закон України "Про приватизацію державного житлового фонду" передбачає, що громадяни України можуть приватизовувати квартири, одноквартирні будинки, кімнати у гуртожитках. Законодавець передбачає, що приватизація передбачає безоплатну передачу громадянам з розрахунку санітарної норми 21 кв.м загальної площі на особу та додатково 10 кв.м на сім'ю. Якщо площа квартири виявиться більшою – вам потрібно буде доплатити за «зайві» метри, а от якщо загальна площа квартири менша, то вам мають видати житлові чеки, сума яких визначається, виходячи з розміру недостатньої площі та відновної вартості 1 кв.м.
Від роду квартири, її побудови та балансоутримувача потрібно буде звернутися до співробітників відділу приватизації житлового фонду районної адміністрації за місцем знаходження житла для отримання консультації щодо пакету документів, які необхідно зібрати для приватизації. Але за загальним правилом це такі документи: -заяву встановленого зразка, підписан…

ЯКІ КНИГИ ВАРТО ПРОЧИТАТИ АДВОКАТУ

ЯКІ КНИГИ ВАРТО ПРОЧИТАТИ АДВОКАТУ
Про історичний дуалізм української адвокатури, її реформу, різнобічні аспекти адвокатської діяльності читайте в фундаментальній праціД. Фіолевського «Адвокатура»(Київ, 2006). Підручник шанованого адвоката, професора одного з донецьких ЮНЗ, підходить як для викладання, так і для читання на дозвіллі. Читаючи «ілюстровані» численними «прикладами» епізоди з адвокатської практики автора, мимоволі хочеш опинитися біля нього, аби перейняти «адвокатську мудрість» метра адвокатури нашої епохи.Одні вважають цю книгу PR-кроком автора, інші – зразком довершеного виконання обов’язків адвоката перед громадськістю. Проте цілком ймовірно, що книга М. Катеринчука «Адвокати помаранчевої революції»(Київ, 2006) є наразі найповнішим письмовим (щоправда, не абсолютно всебічним) документальним оглядом подій, пов’язаних з історичним судовим процесом «Ющенко до ЦВК». Професійність дій адвокатів, попри їхні політ…

СІМ УСПІШНИХ КРОКІВ ДЛЯ ПОШУКУ СУДОВИХ РІШЕНЬ У РЕЄСТРІ СУДОВИХ РІШЕНЬ

СІМ УСПІШНИХ КРОКІВ ДЛЯ ПОШУКУ СУДОВИХ РІШЕНЬ У РЕЄСТРІ СУДОВИХ РІШЕНЬ
Роль Єдиного державного реєстру судових рішень з кожним роком все більше і більше зростає. Як фахівці права, так і звичайні громадяни все частіше звертаються до Реєстру, щоб знайти або необхідне рішення, або простежити «думку» судів в актуальних питаннях. Для ефективності виконання цих завдань потрібно знати ряд нескладних правил, які встановили розробники системи, отже це наступні правила:
1. Пошук за конкретною фразою
Він здійснюється за допомогою подвійних лапок («»). Якщо ви шукаєте рішення з конкретною фразою чи словом, вам потрібно взяти його в лапки. У такому випадку Реєстр видасть вам документи, що містять пошуковий запит в тому вигляді, в якому ви його написали. Наприклад:«усиновлення повнолітньої».
2. Пошук по основній частині пошукового слова
Здійснюється за допомогою зірочки (*). Вона замінює один або кілька символів. При цьому треба пам’ятати, що перед зірочкою повинно бути не менше трьох букв. В іншому вип…