Перейти до основного вмісту

ВРАДІЇВКА - ВРАТА АДУ!

ВРАДІЇВКА - ВРАТА АДУ!

ГОСПОДИ, ЩО Ж ЦЕ ТВОРИТЬСЯ В УКРАЇНІ?Хто не зміг подивитися спецвипуск "Говорить Україна" – ось відеозапис ефіру.

Також пропоную вашій увазі повний аудіозапис розмови з засудженим Іваном Рошко, який сидить за злочини, скоєні упирями в погонах. Я переконана, що після цієї розмови він перебуває у небезпеці, і закликаю журналістів стежити за його долею.

Телефонна розмова з Іваном Рошко

З приводу того, що сталося, не можу не зацитувати слова Олексія Романова:

Вы задумывались, практический какой смысл у изуверских пыток, которые кроме ‎#Врадіївка, проводятся практически в каждом РОВД? Просто развлечение для садистов? Нет, здесь есть жесткое экономическое основание.

Это – несколько миллионов долларов феодальной ренты, которые ежегодно имеют правящая триада "глава РГА-прокурор-начальник РОВД" в среднестатистическом феоде (районе).

А чтобы плательщики ренты (номинальные владельцы земельных паев, мелкий бизнес и фермеры) не озаботились защитой своих экономических интересов – их нужно как следует запугать. Нужно, чтобы тревога о базовых ценностях (жизнь, здоровье) затмила все. Как показала практика, для нужной степени запуганности достаточно ежегодно проводить несколько показательных убийств или жестоких экзекуций. Тогда для извлечения феодальной ренты создаются самые благоприятные условия.


По Врадіївці ситуація така:

Ось суддя районного суду Михайло Висоцький. Ось брат судді – П. Висоцький, завідує районним відділом освіти. Дружина брата – В. Висоцька, завідує районним управлінням соціального захисту населення. Ось дочка судді – Наталія Мочалко, начальник управління юстиції в районній адміністрації. І зять судді – районний прокурор Сергій Мочалко.

Можу лише додати, що до "тріади" часто-густо приєднуються голова місцевого суду, головний СБУшник, тощо, а очолює всю цю мішпуху – губернатор області.

Візьмемо, наприклад, голову місцевої мафії Миколаївської області губернатора Миколу Круглова. 

З його інтерв'ю, зокрема, випливає, що почувається він прекрасно навіть після того, як мусарюги-садисти Врадіївського району "прославили" Україну на весь світ.

Ось що він каже, зокрема, про віджаті у Аркадія Корнацького землі:

"...С юридической точки зрения, это государственная земля, но она незаконно использовалась".

Роз'яснюю схему віджиму земель Корнацького для тих, хто ще не в курсі:

Землі ці колись належали колгоспу "Шлях Леніна", але були роздержавлені й роздані селянам, у тому числі батькам Аркадія Корнацького, ще в 1995 році.

Свої земельні сертифікати, що посвідчували право власності на землю, односельці продали родині Корнацьких у повній відповідності з тодішнім земельним законодавством, ще ДО впровадження людоїдського мораторію. Ця земля була виділена в натурі й до останніх днів рахувалась приватним володінням Клавдії Павлівни Корнацької, матері Аркадія Корнацького.

Те, що в 2001 році акт на право приватної власності на земельну ділянку, видану батькам Аркадія Корнацького, був скасований, ніякою мірою не вплинув на правовий статус цієї землі.

Річ у тім, що, за тодішнім земельним законодавством, акт на землю був не правовстановлюючим документом (такими є договори купівлі-продажу земельних сертифікатів,і їх у сім'ї Корнацьких є ціла купа – всі посвідчені нотаріально), а лише правопосвідчуючим.

Скасований акт був, до речі, лише через те, що містив помилку – один акт міг бути виписаний лише на 50 га землі, а Корнацьким виписали один акт на всі 1700 га.

ТАКИМ ЧИНОМ, ВІДБУЛАСЯ РІЧ НЕЧУВАНА НАВІТЬ ДЛЯ НАШОЇ БАНДИТСЬКОЇ ДЕРЖАВИ, населеної бидло-лохами та журіками-дебілами, які навіть інтерв'ю у бандита-губера взяти нездатні – НАЦІОНАЛІЗАЦІЯ ПРИВАТНИХ ЗЕМЕЛЬ простим розпорядженням голови РДА від 12 жовтня 2012 року N470-р.

Зрозуміло, що зробив це голова рейдержадміністрації по наущєнію Круглова – тому що нащо ж йому займатись таким бєзпрєдєлом "без прикриття".

Таким чином, ці землі ніколи, ніяк, ні при яких обставинах не можуть бути "державними"!!!

Навіть якщо визнати Корнацького "ісчадієм ада" – вони все одно є приватною власністю, якщо не його, то селян з колишнього колгоспу "Шлях Леніна", але аж ніяк не дерибанним активом Круглова! 


Тетяна Муниян

Українська ПравдаКоментарі

Популярні дописи з цього блогу

ПОРЯДОК ПРИВАТИЗАЦІЇ КВАРТИРИ

ПОРЯДОК ПРИВАТИЗАЦІЇ КВАРТИРИ
Закон України "Про приватизацію державного житлового фонду" передбачає, що громадяни України можуть приватизовувати квартири, одноквартирні будинки, кімнати у гуртожитках. Законодавець передбачає, що приватизація передбачає безоплатну передачу громадянам з розрахунку санітарної норми 21 кв.м загальної площі на особу та додатково 10 кв.м на сім'ю. Якщо площа квартири виявиться більшою – вам потрібно буде доплатити за «зайві» метри, а от якщо загальна площа квартири менша, то вам мають видати житлові чеки, сума яких визначається, виходячи з розміру недостатньої площі та відновної вартості 1 кв.м.
Від роду квартири, її побудови та балансоутримувача потрібно буде звернутися до співробітників відділу приватизації житлового фонду районної адміністрації за місцем знаходження житла для отримання консультації щодо пакету документів, які необхідно зібрати для приватизації. Але за загальним правилом це такі документи: -заяву встановленого зразка, підписан…

ЯКІ КНИГИ ВАРТО ПРОЧИТАТИ АДВОКАТУ

ЯКІ КНИГИ ВАРТО ПРОЧИТАТИ АДВОКАТУ
Про історичний дуалізм української адвокатури, її реформу, різнобічні аспекти адвокатської діяльності читайте в фундаментальній праціД. Фіолевського «Адвокатура»(Київ, 2006). Підручник шанованого адвоката, професора одного з донецьких ЮНЗ, підходить як для викладання, так і для читання на дозвіллі. Читаючи «ілюстровані» численними «прикладами» епізоди з адвокатської практики автора, мимоволі хочеш опинитися біля нього, аби перейняти «адвокатську мудрість» метра адвокатури нашої епохи.Одні вважають цю книгу PR-кроком автора, інші – зразком довершеного виконання обов’язків адвоката перед громадськістю. Проте цілком ймовірно, що книга М. Катеринчука «Адвокати помаранчевої революції»(Київ, 2006) є наразі найповнішим письмовим (щоправда, не абсолютно всебічним) документальним оглядом подій, пов’язаних з історичним судовим процесом «Ющенко до ЦВК». Професійність дій адвокатів, попри їхні політ…

СІМ УСПІШНИХ КРОКІВ ДЛЯ ПОШУКУ СУДОВИХ РІШЕНЬ У РЕЄСТРІ СУДОВИХ РІШЕНЬ

СІМ УСПІШНИХ КРОКІВ ДЛЯ ПОШУКУ СУДОВИХ РІШЕНЬ У РЕЄСТРІ СУДОВИХ РІШЕНЬ
Роль Єдиного державного реєстру судових рішень з кожним роком все більше і більше зростає. Як фахівці права, так і звичайні громадяни все частіше звертаються до Реєстру, щоб знайти або необхідне рішення, або простежити «думку» судів в актуальних питаннях. Для ефективності виконання цих завдань потрібно знати ряд нескладних правил, які встановили розробники системи, отже це наступні правила:
1. Пошук за конкретною фразою
Він здійснюється за допомогою подвійних лапок («»). Якщо ви шукаєте рішення з конкретною фразою чи словом, вам потрібно взяти його в лапки. У такому випадку Реєстр видасть вам документи, що містять пошуковий запит в тому вигляді, в якому ви його написали. Наприклад:«усиновлення повнолітньої».
2. Пошук по основній частині пошукового слова
Здійснюється за допомогою зірочки (*). Вона замінює один або кілька символів. При цьому треба пам’ятати, що перед зірочкою повинно бути не менше трьох букв. В іншому вип…