Перейти до основного вмісту

З ЛИПНЯ 2013 РОКУ РЕЄСТРАЦІЄЮ ПІДПРИЄМСТВ ТА ФОП БУДЕ ЗАЙМАТИСЯ УКРДЕРЖРЕЄСТР

З ЛИПНЯ 2013 РОКУ РЕЄСТРАЦІЄЮ ПІДПРИЄМСТВ ТА ФОП БУДЕ ЗАЙМАТИСЯ УКРДЕРЖРЕЄСТР

З 1 липня в Україні буде впроваджена єдина централізована система реєстрації юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців. Функції їх реєстрації переходять від місцевої влади до Укрдержреєстра.
Таким чином подвійне підпорядкування державних реєстраторів буде усунено і реєстрація буде здійснюватися по єдиним стандартам на всій території країни – повідомляє прес-служба Міністерства юстиції.
На даний момент держреєстрація юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців здійснюється державними реєстраторами у радах міст обласного підпорядкування або в районних та обласних центрах, адміністраціях Києва і Севастополя. При цьому методологічне і інформаційне забезпечення діяльності держреєстраторів, а також державний нагляд за дотриманням їми законодавства здійснюється Укрдержреєстром.
За словами міністра, з 1 липня всі держреєстратори будуть знаходитися в єдиній централізованій системі з відповідним контролем якості їх роботи незалежно від місця іх знаходження. Держреєстрація юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців буде здійснюватися 581 реєстраційною службою. Штатними розкладами передбачено 1364 посади реєстраторів.

На сьогодні 433 реєстраційні служби вже розташовані в приміщеннях міськвиконкомів і райдержадміністрацій, у яких до першого липня знаходились державні реєстратори виконкомів рад різних рівнів; 111 служб розташовані в приміщеннях реєстраційних служб територіальних органів Мін’юсту України, 37 – в інших приміщеннях.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

ПОРЯДОК ПРИВАТИЗАЦІЇ КВАРТИРИ

ПОРЯДОК ПРИВАТИЗАЦІЇ КВАРТИРИ
Закон України "Про приватизацію державного житлового фонду" передбачає, що громадяни України можуть приватизовувати квартири, одноквартирні будинки, кімнати у гуртожитках. Законодавець передбачає, що приватизація передбачає безоплатну передачу громадянам з розрахунку санітарної норми 21 кв.м загальної площі на особу та додатково 10 кв.м на сім'ю. Якщо площа квартири виявиться більшою – вам потрібно буде доплатити за «зайві» метри, а от якщо загальна площа квартири менша, то вам мають видати житлові чеки, сума яких визначається, виходячи з розміру недостатньої площі та відновної вартості 1 кв.м.
Від роду квартири, її побудови та балансоутримувача потрібно буде звернутися до співробітників відділу приватизації житлового фонду районної адміністрації за місцем знаходження житла для отримання консультації щодо пакету документів, які необхідно зібрати для приватизації. Але за загальним правилом це такі документи: -заяву встановленого зразка, підписан…

ЯКІ КНИГИ ВАРТО ПРОЧИТАТИ АДВОКАТУ

ЯКІ КНИГИ ВАРТО ПРОЧИТАТИ АДВОКАТУ
Про історичний дуалізм української адвокатури, її реформу, різнобічні аспекти адвокатської діяльності читайте в фундаментальній праціД. Фіолевського «Адвокатура»(Київ, 2006). Підручник шанованого адвоката, професора одного з донецьких ЮНЗ, підходить як для викладання, так і для читання на дозвіллі. Читаючи «ілюстровані» численними «прикладами» епізоди з адвокатської практики автора, мимоволі хочеш опинитися біля нього, аби перейняти «адвокатську мудрість» метра адвокатури нашої епохи.Одні вважають цю книгу PR-кроком автора, інші – зразком довершеного виконання обов’язків адвоката перед громадськістю. Проте цілком ймовірно, що книга М. Катеринчука «Адвокати помаранчевої революції»(Київ, 2006) є наразі найповнішим письмовим (щоправда, не абсолютно всебічним) документальним оглядом подій, пов’язаних з історичним судовим процесом «Ющенко до ЦВК». Професійність дій адвокатів, попри їхні політ…

СІМ УСПІШНИХ КРОКІВ ДЛЯ ПОШУКУ СУДОВИХ РІШЕНЬ У РЕЄСТРІ СУДОВИХ РІШЕНЬ

СІМ УСПІШНИХ КРОКІВ ДЛЯ ПОШУКУ СУДОВИХ РІШЕНЬ У РЕЄСТРІ СУДОВИХ РІШЕНЬ
Роль Єдиного державного реєстру судових рішень з кожним роком все більше і більше зростає. Як фахівці права, так і звичайні громадяни все частіше звертаються до Реєстру, щоб знайти або необхідне рішення, або простежити «думку» судів в актуальних питаннях. Для ефективності виконання цих завдань потрібно знати ряд нескладних правил, які встановили розробники системи, отже це наступні правила:
1. Пошук за конкретною фразою
Він здійснюється за допомогою подвійних лапок («»). Якщо ви шукаєте рішення з конкретною фразою чи словом, вам потрібно взяти його в лапки. У такому випадку Реєстр видасть вам документи, що містять пошуковий запит в тому вигляді, в якому ви його написали. Наприклад:«усиновлення повнолітньої».
2. Пошук по основній частині пошукового слова
Здійснюється за допомогою зірочки (*). Вона замінює один або кілька символів. При цьому треба пам’ятати, що перед зірочкою повинно бути не менше трьох букв. В іншому вип…