Перейти до основного вмісту

ЧИ МИ МАЄМО ПРАВО КРИТИКУВАТИ ВЛАДУ – ПОГЛЯД ЗАКОНУ БОЖОГО?

ЧИ МИ МАЄМО ПРАВО КРИТИКУВАТИ ВЛАДУ – ПОГЛЯД ЗАКОНУ БОЖОГО?

Панічний страх – ось, що, часто, бажають представники влади від власного народу. Слухняність, покора та ствердність їхніх рішень – рекомендована поведінка, яка диктується сьогодні нам.
Але чи завжди ми повинні мовчати, коли стикаємося із беззаконням влади? Особливо тоді, коли багато говорять: „Вся влада від Бога і нам потрібно коритися цій владі” (Римлянам 13:1).
Тут необхідно чітко розставити АКЦЕНТИ, що таке коритися і що таке говорити про правду, суд та справедливість!
Коли проаналізувати Біблію – приходимо до дуже серйозного висновку:
В ЖОДНОМУ МІСЦІ ПИСАННІ НЕ СКАЗАНО ПРО НЕОБХІДНІСТЬ КОРИТИСЯ ЧИ МИРИТИСЯ ІЗ ФАКТАМИ БЕЗЗАКОННЯМ ВЛАДИ!!! А НАВПАКИ ЯК САМ БОГ, ТАК І ЙОГО БОЖІ ЛЮДИ КРИТИКУВАЛИ ПРЕДСТАВНИКІВ ВЛАДИ ЗА БЕЗЗАКОННЯ!!!

Це ми можемо бачити із:
- 2-го Псалму, де Бог закликає царів і судді по-мудрішати і служити Йому;
- Це читаємо із Книги Єремії у 22 главі, а саме:«Послухай Господнього слова, о царю… Чиніть правосуддя та правду, і рятуйте грабованого від руки гнобителя, чужинця ж, сироту та вдову не гнобіть, не грабуйте! (Єремії 22:2)
- Бачимо критику пророка Божого Ісаї законодавцям:
«Горе законодавцям несправедливим, та писарям, які пишуть на лихо, щоб від правосуддя усунути бідних, і щоб відняти права від убогих народу Мого, щоб стали вдовиці здобиччю їм, і пограбувати сиріт...» (Ісаї 10:1-2)
Дуже цікаво, що докір та критику влади знаходимо і в Новому Заповіті, а саме Іван Хреститель без компромісів чітко виявлявБЕЗЗАКОННЯ ЦАРЯ, ЯКИЙ В ЦЕЙ ЧАС ПРАВИВ І КРИТИКУВАВ ЙОГО ЗА ЦЕ!!! (Апостол Лука про це дуже чітко пише: Іван докоряв йому за… ВСЕ ЗЛО, яке заподіяв був Ірод (Луки 3:19).

Один із найвеличніших апостолів – Апостол Павло, також дуже серйозно критикував представників правоохоронної та судової системи, а саме:
У Филипах Апостол засуджує беззаконня влади: «Нас, римлян, незасуджених, різками сікли прилюдно, і до в'язниці всадили, а тепер нас таємно виводять? Але ні! Хай вони самі прийдуть, та й виведуть нас!» (Дії 16:37). 
У Єрусалимі Павло заявляє про своє право на справедливе суд та законне слідство: «Хіба бичувати дозволено вам громадянина римського та ще й незасудженого?» (Дії 22:25). А ще більше того, будучи незаконно осудженим, Павло домагається вибачень відримських начальників за їхнє беззаконня!!(Дії 16:37-40).

Отже, вимагати правосуддя, заявляти про порушення права та критикувати владу за її беззаконня – це не тільки наше право – це наш обов’язок!!! Ми зобов’язанні виявляти правду, беззаконня, суд та справедливість!!!  


Коментарі

  1. Амінь! З початку було Слово, Слово було у Бога і Слово було Бог...Бог не змінився, Він вчора, зараз і по віки не змінеться...

    ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

ПОРЯДОК ПРИВАТИЗАЦІЇ КВАРТИРИ

ПОРЯДОК ПРИВАТИЗАЦІЇ КВАРТИРИ
Закон України "Про приватизацію державного житлового фонду" передбачає, що громадяни України можуть приватизовувати квартири, одноквартирні будинки, кімнати у гуртожитках. Законодавець передбачає, що приватизація передбачає безоплатну передачу громадянам з розрахунку санітарної норми 21 кв.м загальної площі на особу та додатково 10 кв.м на сім'ю. Якщо площа квартири виявиться більшою – вам потрібно буде доплатити за «зайві» метри, а от якщо загальна площа квартири менша, то вам мають видати житлові чеки, сума яких визначається, виходячи з розміру недостатньої площі та відновної вартості 1 кв.м.
Від роду квартири, її побудови та балансоутримувача потрібно буде звернутися до співробітників відділу приватизації житлового фонду районної адміністрації за місцем знаходження житла для отримання консультації щодо пакету документів, які необхідно зібрати для приватизації. Але за загальним правилом це такі документи: -заяву встановленого зразка, підписан…

ЯКІ КНИГИ ВАРТО ПРОЧИТАТИ АДВОКАТУ

ЯКІ КНИГИ ВАРТО ПРОЧИТАТИ АДВОКАТУ
Про історичний дуалізм української адвокатури, її реформу, різнобічні аспекти адвокатської діяльності читайте в фундаментальній праціД. Фіолевського «Адвокатура»(Київ, 2006). Підручник шанованого адвоката, професора одного з донецьких ЮНЗ, підходить як для викладання, так і для читання на дозвіллі. Читаючи «ілюстровані» численними «прикладами» епізоди з адвокатської практики автора, мимоволі хочеш опинитися біля нього, аби перейняти «адвокатську мудрість» метра адвокатури нашої епохи.Одні вважають цю книгу PR-кроком автора, інші – зразком довершеного виконання обов’язків адвоката перед громадськістю. Проте цілком ймовірно, що книга М. Катеринчука «Адвокати помаранчевої революції»(Київ, 2006) є наразі найповнішим письмовим (щоправда, не абсолютно всебічним) документальним оглядом подій, пов’язаних з історичним судовим процесом «Ющенко до ЦВК». Професійність дій адвокатів, попри їхні політ…

СІМ УСПІШНИХ КРОКІВ ДЛЯ ПОШУКУ СУДОВИХ РІШЕНЬ У РЕЄСТРІ СУДОВИХ РІШЕНЬ

СІМ УСПІШНИХ КРОКІВ ДЛЯ ПОШУКУ СУДОВИХ РІШЕНЬ У РЕЄСТРІ СУДОВИХ РІШЕНЬ
Роль Єдиного державного реєстру судових рішень з кожним роком все більше і більше зростає. Як фахівці права, так і звичайні громадяни все частіше звертаються до Реєстру, щоб знайти або необхідне рішення, або простежити «думку» судів в актуальних питаннях. Для ефективності виконання цих завдань потрібно знати ряд нескладних правил, які встановили розробники системи, отже це наступні правила:
1. Пошук за конкретною фразою
Він здійснюється за допомогою подвійних лапок («»). Якщо ви шукаєте рішення з конкретною фразою чи словом, вам потрібно взяти його в лапки. У такому випадку Реєстр видасть вам документи, що містять пошуковий запит в тому вигляді, в якому ви його написали. Наприклад:«усиновлення повнолітньої».
2. Пошук по основній частині пошукового слова
Здійснюється за допомогою зірочки (*). Вона замінює один або кілька символів. При цьому треба пам’ятати, що перед зірочкою повинно бути не менше трьох букв. В іншому вип…