Перейти до основного вмісту

ВОНИ ДУМАЛИ, ЩО ПРИВАТИЗУВАЛИ КРАЇНУ...

ВОНИ ДУМАЛИ, ЩО ПРИВАТИЗУВАЛИ КРАЇНУ...

Вони думали, що приватизували Україну, що тепер буде так, як вони захочуть!
Вони думали, що загнали весь народ в стійло і він буде, як вівця стояти мовчки, очікуючи своєї їжі.
Вони думали, що побудували таку вертикаль влади із міліції, армії, судів, органів виконавчої влади, Верховної Ради, як додатку до Адміністрації президента, і ніхто не зламає цю вертикаль.
Вони думали, що будуть будувати все, що захочуть із золотими унітазами і ніхто їм не суддя.
Вони думали, що будуть давати мізерні зарплати, пенсії і стипендії, а самі будуть розкошувати, витрачаючи в день по 100 таких пенсій тільки на одну чорну ікру.
Вони думали, що можна не будувати дитячу лікарню Охматдит, а натомість зводити Межигір’я 1 та Межигір’я 2 і дитячі смерті не будуть на їхній совісті.
Вони думали, що свічкою у церкві можна відкупитися від мордувань, грабежів та крові.  
Вони думали, що нагло і в будь-який час будуть красти, красти, красти!
Вони думали, що будуть продавати Україну кому захочуть або ЄС або Росії і всі будуть мовчати.
Вони думали, що будуть ґвалтувати народ скільки і як захочуть, і ніхто не повстане.
Вони думали, що позвірячому розжинуть Майда і більше ніхто не прийде на головну вулицю країни.

Але, не так сталося, як гадалося!

Українці сильна нація! Народ, що глибоко вірить в Бога та шанує свою свободу і гідність!
Народ, який можна гнобити до пори до часу, але потім розплата, потім повстання і потім суд своїм катам!

Народе мій, борімося до кінця із всіх сил! Не здаваймося, і всім серцем молімося, молімося, молімося, знаючи, що Бог з нами! Бо Йому противно все те, про що вони думали та робили. Бог любить правду та справедливість. Бог любить бідного, вдову та сироту!

Бог не залишить нас, якщо ми не залишимо Його і будемо Його слухатися. Творімо правду, справедливість та суд в ім’я Його!

За горами гори, хмарою повиті,
Засіяні горем, кровію политі.
Не вмирає душа наша,
Не вмирає воля.
...
Не понесе слави Бога,
Великого Бога.
Ми віруєм твоїй силі
І духу живому.
Встане правда! встане воля!
І тобі одному
Помоляться всі язики
Вовіки і віки.
А поки що течуть ріки,
Кривавії ріки!
...
За горами гори, хмарою повиті,
Засіяні горем, кровію политі.
І вам слава, сині гори,
Кригою окуті.
І вам, лицарі великі,
Богом не забуті.
Борітеся — поборете!
Вам Бог помагає!
За вас правда, за вас слава
І воля святая!

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

ПОРЯДОК ПРИВАТИЗАЦІЇ КВАРТИРИ

ПОРЯДОК ПРИВАТИЗАЦІЇ КВАРТИРИ
Закон України "Про приватизацію державного житлового фонду" передбачає, що громадяни України можуть приватизовувати квартири, одноквартирні будинки, кімнати у гуртожитках. Законодавець передбачає, що приватизація передбачає безоплатну передачу громадянам з розрахунку санітарної норми 21 кв.м загальної площі на особу та додатково 10 кв.м на сім'ю. Якщо площа квартири виявиться більшою – вам потрібно буде доплатити за «зайві» метри, а от якщо загальна площа квартири менша, то вам мають видати житлові чеки, сума яких визначається, виходячи з розміру недостатньої площі та відновної вартості 1 кв.м.
Від роду квартири, її побудови та балансоутримувача потрібно буде звернутися до співробітників відділу приватизації житлового фонду районної адміністрації за місцем знаходження житла для отримання консультації щодо пакету документів, які необхідно зібрати для приватизації. Але за загальним правилом це такі документи: -заяву встановленого зразка, підписан…

ЯКІ КНИГИ ВАРТО ПРОЧИТАТИ АДВОКАТУ

ЯКІ КНИГИ ВАРТО ПРОЧИТАТИ АДВОКАТУ
Про історичний дуалізм української адвокатури, її реформу, різнобічні аспекти адвокатської діяльності читайте в фундаментальній праціД. Фіолевського «Адвокатура»(Київ, 2006). Підручник шанованого адвоката, професора одного з донецьких ЮНЗ, підходить як для викладання, так і для читання на дозвіллі. Читаючи «ілюстровані» численними «прикладами» епізоди з адвокатської практики автора, мимоволі хочеш опинитися біля нього, аби перейняти «адвокатську мудрість» метра адвокатури нашої епохи.Одні вважають цю книгу PR-кроком автора, інші – зразком довершеного виконання обов’язків адвоката перед громадськістю. Проте цілком ймовірно, що книга М. Катеринчука «Адвокати помаранчевої революції»(Київ, 2006) є наразі найповнішим письмовим (щоправда, не абсолютно всебічним) документальним оглядом подій, пов’язаних з історичним судовим процесом «Ющенко до ЦВК». Професійність дій адвокатів, попри їхні політ…

СІМ УСПІШНИХ КРОКІВ ДЛЯ ПОШУКУ СУДОВИХ РІШЕНЬ У РЕЄСТРІ СУДОВИХ РІШЕНЬ

СІМ УСПІШНИХ КРОКІВ ДЛЯ ПОШУКУ СУДОВИХ РІШЕНЬ У РЕЄСТРІ СУДОВИХ РІШЕНЬ
Роль Єдиного державного реєстру судових рішень з кожним роком все більше і більше зростає. Як фахівці права, так і звичайні громадяни все частіше звертаються до Реєстру, щоб знайти або необхідне рішення, або простежити «думку» судів в актуальних питаннях. Для ефективності виконання цих завдань потрібно знати ряд нескладних правил, які встановили розробники системи, отже це наступні правила:
1. Пошук за конкретною фразою
Він здійснюється за допомогою подвійних лапок («»). Якщо ви шукаєте рішення з конкретною фразою чи словом, вам потрібно взяти його в лапки. У такому випадку Реєстр видасть вам документи, що містять пошуковий запит в тому вигляді, в якому ви його написали. Наприклад:«усиновлення повнолітньої».
2. Пошук по основній частині пошукового слова
Здійснюється за допомогою зірочки (*). Вона замінює один або кілька символів. При цьому треба пам’ятати, що перед зірочкою повинно бути не менше трьох букв. В іншому вип…